NL
FR
Ball Boys / Girls
07/10/2017
Lidgelden 2017-2018
12/06/2015
Agenda Events 2017-2018
18/08/2017
Hockeystages Herfstvakantie 2017
29/05/2017
News Augustus 2017
18/08/2017
Start2Hockey Hockey...ook iets voor u?
28/08/2017
BE-Gold-selectie
02/06/2017
25/10/2017 14:00-17:00
Halloween PArty Pannekoek / Crèpe
30/10/2017 - 03/11/2017
Stages Herfst / Toussaint 2017
10/11/2017 18:00-23:59
After work
12/11/2017 11:45-16:45
Ballboys U 16 B 2
29/11/2017 14:00-17:00
Sinterkmlaas - Sint-Nicolas
09/12/2017 14:00-22:00
MArhé de Noël - Kerstmarkt
Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Accommodatie
17/10/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
17/10/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
18/10/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/10/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/10/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
18/10/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
18/10/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
18/10/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
18/10/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
18/10/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
18/10/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/10/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
18/10/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
18/10/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
18/10/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
18/10/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
18/10/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
18/10/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
18/10/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
18/10/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
18/10/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
18/10/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
18/10/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
18/10/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
18/10/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
18/10/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
18/10/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
18/10/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
18/10/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
18/10/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
19/10/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
19/10/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
20/10/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
20/10/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
20/10/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
20/10/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
20/10/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
20/10/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
20/10/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
20/10/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
20/10/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
20/10/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
20/10/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
20/10/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
23/10/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
23/10/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
23/10/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
23/10/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
24/10/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
24/10/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
25/10/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/10/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
25/10/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
25/10/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
25/10/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
25/10/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
25/10/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
25/10/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/10/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
25/10/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
25/10/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
25/10/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
25/10/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
25/10/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
25/10/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
25/10/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
25/10/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
25/10/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
25/10/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
25/10/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
25/10/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
25/10/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
25/10/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
25/10/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
25/10/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
25/10/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
25/10/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
26/10/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
26/10/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
27/10/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
27/10/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
27/10/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
27/10/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
27/10/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
27/10/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
27/10/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
27/10/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
27/10/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
27/10/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
27/10/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
27/10/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
30/10/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
30/10/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
30/10/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
30/10/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
31/10/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
31/10/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
01/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
01/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
01/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
01/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
01/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
01/11/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
01/11/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
01/11/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
01/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
01/11/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
01/11/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
01/11/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
01/11/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
01/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
01/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
01/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
01/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
01/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
01/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
01/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
01/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
01/11/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
01/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
01/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
01/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
02/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
02/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
03/11/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
03/11/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
03/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
03/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
03/11/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
03/11/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
03/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
03/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
03/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
03/11/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
03/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
03/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
06/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
06/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
06/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
06/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
07/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
07/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
08/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
08/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
08/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
08/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
08/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
08/11/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
08/11/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
08/11/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
08/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
08/11/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
08/11/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
08/11/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
08/11/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
08/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
08/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
08/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
08/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
08/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
08/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
08/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
08/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
08/11/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
08/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
08/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
08/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
09/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
09/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
10/11/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
10/11/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
10/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
10/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
10/11/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
10/11/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
10/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
10/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
10/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
10/11/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
10/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
10/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
13/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
13/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
13/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
13/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
14/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
14/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
15/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
15/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
15/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
15/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
15/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
15/11/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
15/11/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
15/11/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
15/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
15/11/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
15/11/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
15/11/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
15/11/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
15/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
15/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
15/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
15/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
15/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
15/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
15/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
15/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
15/11/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
15/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
15/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
15/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
16/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
16/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
17/11/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
17/11/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
17/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
17/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
17/11/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
17/11/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
17/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
17/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
17/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
17/11/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
17/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
17/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
20/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
20/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
20/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
20/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
21/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
21/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
22/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
22/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
22/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
22/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
22/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
22/11/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
22/11/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
22/11/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
22/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
22/11/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
22/11/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
22/11/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
22/11/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
22/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
22/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
22/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
22/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
22/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
22/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
22/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
22/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
22/11/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
22/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
22/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
22/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
23/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
23/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
24/11/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
24/11/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
24/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
24/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
24/11/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
24/11/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
24/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
24/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
24/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
24/11/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
24/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
24/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
27/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
27/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
27/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
27/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
28/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
28/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
29/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
29/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
29/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
29/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
29/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
29/11/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
29/11/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
29/11/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
29/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
29/11/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
29/11/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
29/11/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
29/11/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
29/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
29/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
29/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
29/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
29/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
29/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
29/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
29/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
29/11/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
29/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
29/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
29/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
30/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
30/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
01/12/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
01/12/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
01/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
01/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
01/12/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
01/12/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
01/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
01/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
01/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
01/12/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
01/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
01/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
04/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
04/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
04/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
04/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
05/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
05/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
06/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
06/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
06/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
06/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
06/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
06/12/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
06/12/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
06/12/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
06/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
06/12/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
06/12/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
06/12/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
06/12/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
06/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
06/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
06/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
06/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
06/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
06/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
06/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
06/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
06/12/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
06/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
06/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
06/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
07/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
07/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
08/12/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
08/12/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
08/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
08/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
08/12/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
08/12/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
08/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
08/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
08/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
08/12/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
08/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
08/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
11/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
11/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
11/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
11/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
12/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
12/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
13/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
13/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
13/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
13/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
13/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
13/12/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
13/12/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
13/12/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
13/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
13/12/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
13/12/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
13/12/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
13/12/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
13/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
13/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
13/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
13/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
13/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
13/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
13/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
13/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
13/12/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
13/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
13/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
13/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
14/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
14/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
15/12/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
15/12/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
15/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
15/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
15/12/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
15/12/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
15/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
15/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
15/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
15/12/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
15/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
15/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
18/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
18/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
18/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
18/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
19/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
19/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
20/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
20/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
20/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
20/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
20/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
20/12/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
20/12/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
20/12/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
20/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
20/12/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
20/12/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
20/12/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
20/12/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
20/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
20/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
20/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
20/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
20/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
20/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
20/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
20/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
20/12/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
20/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
20/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
20/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
21/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
21/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
22/12/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
22/12/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
22/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
22/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
22/12/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
22/12/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
22/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
22/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
22/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
22/12/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
22/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
22/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
25/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
25/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
25/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
25/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
26/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
26/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
27/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
27/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
27/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
27/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
27/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
27/12/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
27/12/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
27/12/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
27/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
27/12/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
27/12/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
27/12/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
27/12/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
27/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
27/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
27/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
27/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
27/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
27/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
27/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
27/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
27/12/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
27/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
27/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
27/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
28/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
28/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
29/12/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
29/12/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
29/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
29/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
29/12/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
29/12/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
29/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
29/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
29/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
29/12/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
29/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
29/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
01/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
01/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
01/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
01/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
02/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
02/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
03/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
03/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
03/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
03/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
03/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
03/01/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
03/01/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
03/01/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
03/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
03/01/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
03/01/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
03/01/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
03/01/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
03/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
03/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
03/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
03/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
03/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
03/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
03/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
03/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
03/01/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
03/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
03/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
03/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
04/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
04/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
05/01/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
05/01/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
05/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
05/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
05/01/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
05/01/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
05/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
05/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
05/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
05/01/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
05/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
05/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
08/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
08/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
08/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
08/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
09/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
09/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
10/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
10/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
10/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
10/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
10/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
10/01/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
10/01/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
10/01/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
10/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
10/01/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
10/01/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
10/01/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
10/01/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
10/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
10/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
10/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
10/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
10/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
10/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
10/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
10/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
10/01/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
10/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
10/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
10/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
11/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
11/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
12/01/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
12/01/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
12/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
12/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
12/01/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
12/01/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
12/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
12/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
12/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
12/01/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
12/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
12/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
15/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
15/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
15/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
15/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
16/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
16/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
17/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
17/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
17/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
17/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
17/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
17/01/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
17/01/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
17/01/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
17/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
17/01/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
17/01/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
17/01/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
17/01/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
17/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
17/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
17/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
17/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
17/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
17/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
17/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
17/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
17/01/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
17/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
17/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
17/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
18/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
18/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
19/01/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
19/01/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
19/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
19/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
19/01/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
19/01/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
19/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
19/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
19/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
19/01/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
19/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
19/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
22/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
22/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
22/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
22/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
23/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
23/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
24/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
24/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
24/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
24/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
24/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
24/01/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
24/01/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
24/01/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
24/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
24/01/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
24/01/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
24/01/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
24/01/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
24/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
24/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
24/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
24/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
24/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
24/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
24/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
24/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
24/01/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
24/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
24/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
24/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
25/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
25/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
26/01/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
26/01/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
26/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
26/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
26/01/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
26/01/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
26/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
26/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
26/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
26/01/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
26/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
26/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
29/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
29/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
29/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
29/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
30/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
30/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
31/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
31/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
31/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
31/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
31/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
31/01/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
31/01/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
31/01/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
31/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
31/01/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
31/01/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
31/01/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
31/01/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
31/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
31/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
31/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
31/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
31/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
31/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
31/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
31/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
31/01/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
31/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
31/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
31/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
01/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
01/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
02/02/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
02/02/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
02/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
02/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
02/02/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
02/02/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
02/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
02/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
02/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
02/02/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
02/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
02/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
05/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
05/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
05/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
05/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
06/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
06/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
07/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
07/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
07/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
07/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
07/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
07/02/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
07/02/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
07/02/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
07/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
07/02/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
07/02/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
07/02/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
07/02/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
07/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
07/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
07/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
07/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
07/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
07/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
07/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
07/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
07/02/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
07/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
07/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
07/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
08/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
08/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
09/02/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
09/02/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
09/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
09/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
09/02/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
09/02/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
09/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
09/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
09/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
09/02/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
09/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
09/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
12/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
12/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
12/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
12/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
13/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
13/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
14/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
14/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
14/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
14/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
14/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
14/02/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
14/02/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
14/02/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
14/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
14/02/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
14/02/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
14/02/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
14/02/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
14/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
14/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
14/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
14/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
14/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
14/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
14/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
14/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
14/02/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
14/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
14/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
14/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
15/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
15/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
16/02/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
16/02/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
16/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
16/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
16/02/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
16/02/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
16/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
16/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
16/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
16/02/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
16/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
16/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
19/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
19/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
19/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
19/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
20/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
20/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
21/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
21/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
21/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
21/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
21/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
21/02/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
21/02/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
21/02/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
21/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
21/02/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
21/02/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
21/02/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
21/02/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
21/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
21/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
21/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
21/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
21/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
21/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
21/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
21/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
21/02/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
21/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
21/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
21/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
22/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
22/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
23/02/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
23/02/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
23/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
23/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
23/02/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
23/02/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
23/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
23/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
23/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
23/02/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
23/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
23/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
26/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
26/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
26/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
26/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
27/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
27/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
28/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
28/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
28/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
28/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
28/02/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
28/02/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
28/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
28/02/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
28/02/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
28/02/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
28/02/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
28/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
28/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
28/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
28/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
28/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
28/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
28/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
28/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
28/02/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
28/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
28/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
28/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
01/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
01/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
02/03/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
02/03/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
02/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
02/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
02/03/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
02/03/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
02/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
02/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
02/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
02/03/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
02/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
02/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
05/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
05/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
05/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
05/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
06/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
06/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
07/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
07/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
07/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
07/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
07/03/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
07/03/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
07/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
07/03/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
07/03/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
07/03/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
07/03/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
07/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
07/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
07/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
07/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
07/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
07/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
07/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
07/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
07/03/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
07/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
07/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
07/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
08/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
08/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
09/03/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
09/03/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
09/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
09/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
09/03/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
09/03/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
09/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
09/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
09/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
09/03/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
09/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
09/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
12/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
12/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
12/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
12/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
13/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
13/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
14/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
14/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
14/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
14/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
14/03/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
14/03/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
14/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
14/03/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
14/03/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
14/03/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
14/03/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
14/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
14/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
14/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
14/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
14/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
14/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
14/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
14/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
14/03/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
14/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
14/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
14/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
15/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
15/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
16/03/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
16/03/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
16/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
16/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
16/03/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
16/03/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
16/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
16/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
16/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
16/03/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
16/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
16/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
19/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
19/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
19/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
19/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
20/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
20/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
21/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
21/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
21/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
21/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
21/03/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
21/03/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
21/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
21/03/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
21/03/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
21/03/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
21/03/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
21/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
21/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
21/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
21/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
21/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
21/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
21/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
21/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
21/03/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
21/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
21/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
21/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
22/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
22/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
23/03/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
23/03/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
23/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
23/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
23/03/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
23/03/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
23/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
23/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
23/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
23/03/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
23/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
23/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
26/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
26/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
26/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
26/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
27/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
27/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
28/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
28/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
28/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
28/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
28/03/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
28/03/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
28/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
28/03/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
28/03/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
28/03/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
28/03/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
28/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
28/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
28/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
28/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
28/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
28/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
28/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
28/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
28/03/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
28/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
28/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
28/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
29/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
29/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
30/03/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
30/03/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
30/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
30/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
30/03/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
30/03/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
30/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
30/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
30/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
30/03/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
30/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
30/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
02/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
02/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
02/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
02/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
03/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
03/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
04/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
04/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
04/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
04/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
04/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
04/04/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
04/04/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
04/04/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
04/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
04/04/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
04/04/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
04/04/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
04/04/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
04/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
04/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
04/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
04/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
04/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
04/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
04/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
04/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
04/04/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
04/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
04/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
04/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
05/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
05/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
06/04/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
06/04/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
06/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
06/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
06/04/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
06/04/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
06/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
06/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
06/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
06/04/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
06/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
06/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
09/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
09/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
09/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
09/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
10/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
10/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
11/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
11/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
11/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
11/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
11/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
11/04/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
11/04/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
11/04/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
11/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
11/04/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
11/04/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
11/04/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
11/04/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
11/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
11/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
11/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
11/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
11/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
11/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
11/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
11/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
11/04/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
11/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
11/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
11/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
12/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
12/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
13/04/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
13/04/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
13/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
13/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
13/04/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
13/04/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
13/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
13/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
13/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
13/04/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
13/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
13/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
16/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
16/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
16/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
16/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
17/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
17/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
18/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
18/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
18/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
18/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
18/04/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
18/04/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
18/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
18/04/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
18/04/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
18/04/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
18/04/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
18/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
18/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
18/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
18/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
18/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
18/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
18/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
18/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
18/04/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
18/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
18/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
18/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
19/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
19/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
20/04/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
20/04/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
20/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
20/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
20/04/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
20/04/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
20/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
20/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
20/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
20/04/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
20/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
20/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
23/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
23/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
23/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
23/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
24/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
24/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
25/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
25/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
25/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
25/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
25/04/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
25/04/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
25/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
25/04/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
25/04/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
25/04/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
25/04/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
25/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
25/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
25/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
25/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
25/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
25/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
25/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
25/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
25/04/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
25/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
25/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
25/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
26/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
26/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
27/04/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
27/04/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
27/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
27/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
27/04/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
27/04/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
27/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
27/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
27/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
27/04/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
27/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
27/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
30/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
30/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
30/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
30/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
01/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
01/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
02/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
02/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
02/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
02/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
02/05/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
02/05/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
02/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
02/05/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
02/05/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
02/05/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
02/05/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
02/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
02/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
02/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
02/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
02/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
02/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
02/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
02/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
02/05/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
02/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
02/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
02/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
03/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
03/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
04/05/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
04/05/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
04/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
04/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
04/05/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
04/05/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
04/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
04/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
04/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
04/05/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
04/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
04/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
07/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
07/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
07/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
07/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
08/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
08/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
09/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
09/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
09/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
09/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
09/05/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
09/05/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
09/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
09/05/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
09/05/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
09/05/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
09/05/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
09/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
09/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
09/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
09/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
09/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
09/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
09/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
09/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
09/05/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
09/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
09/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
09/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
10/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
10/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
11/05/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
11/05/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
11/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
11/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
11/05/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
11/05/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
11/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
11/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
11/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
11/05/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
11/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
11/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
14/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
14/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
14/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
14/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
15/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
15/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
16/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
16/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
16/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
16/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
16/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
16/05/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
16/05/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
16/05/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
16/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
16/05/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
16/05/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
16/05/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
16/05/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
16/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
16/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
16/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
16/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
16/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
16/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
16/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
16/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
16/05/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
16/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
16/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
16/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
17/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
17/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
18/05/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
18/05/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
18/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
18/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
18/05/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
18/05/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
18/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
18/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
18/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
18/05/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
18/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
18/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
21/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
21/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
21/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
21/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
22/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
22/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
23/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
23/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
23/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
23/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
23/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
23/05/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
23/05/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
23/05/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
23/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
23/05/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
23/05/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
23/05/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
23/05/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
23/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
23/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
23/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
23/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
23/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
23/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
23/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
23/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
23/05/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
23/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
23/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
23/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
24/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
24/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
25/05/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
25/05/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
25/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
25/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
25/05/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
25/05/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
25/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
25/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
25/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
25/05/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
25/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
25/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
28/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
28/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
28/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
28/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
29/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
29/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
30/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
30/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
30/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
30/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
30/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
30/05/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
30/05/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
30/05/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
30/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
30/05/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic