NL
FR
Vrijwilligers voor de bar gezocht
14/01/2018
Hockeystages Krokus en Pasen
14/01/2018
Nieuwjaarsdrink
14/01/2018
Ball Boys / Girls
07/10/2017
Lidgelden 2017-2018
12/06/2015
Agenda Events 2017-2018
18/08/2017
Hockeystages Herfstvakantie 2017
29/05/2017
19/01/2018 18:00 - 20/01/2018 01:59
Drink New Year
02/02/2018 18:00-23:59
After Work
12/02/2018 - 16/02/2018
Hockey Stages Krokus - Carnaval
03/03/2018 19:00-23:59
Bal Baudouin
28/03/2018 14:00-17:00
Easter
03/04/2018 - 06/04/2018
Hockey Stages Pasen / Pâques

Gelieve hierna het traininschema te vinden voor het seizoen (vanaf maandag 21/08/2017 voor U14-U16-U19 / vanaf vrijdag 1/09/2017 voor U9-U10-U11-U12 / vanaf woensdag 6/09/2017 voor U5-U6-U7-U8)

Om  een vlot verloop van de trainings te garanderen, vragen we u 

  • Om 10 minuten op voorrand aan te komen
  • Ten laatste op het einduur het terrein te verlaten. 
Als ouder zijn de training momenten ook interessant om bijkomende informatie met de andere ouders uit te wisselen of om afspraken te maken voor de komende matchen.
 
Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Accommodatie
22/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
22/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
22/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
22/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
23/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
23/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
24/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
24/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
24/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
24/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
24/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
24/01/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
24/01/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
24/01/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
24/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
24/01/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
24/01/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
24/01/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
24/01/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
24/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
24/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
24/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
24/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
24/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
24/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
24/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
24/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
24/01/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
24/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
24/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
24/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
25/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
25/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
26/01/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
26/01/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
26/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
26/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
26/01/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
26/01/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
26/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
26/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
26/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
26/01/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
26/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
26/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
29/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
29/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
29/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
29/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
30/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
30/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
31/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
31/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
31/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
31/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
31/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
31/01/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
31/01/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
31/01/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
31/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
31/01/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
31/01/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
31/01/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
31/01/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
31/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
31/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
31/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
31/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
31/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
31/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
31/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
31/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
31/01/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
31/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
31/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
31/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
01/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
01/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
02/02/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
02/02/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
02/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
02/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
02/02/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
02/02/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
02/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
02/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
02/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
02/02/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
02/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
02/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
05/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
05/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
05/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
05/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
06/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
06/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
07/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
07/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
07/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
07/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
07/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
07/02/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
07/02/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
07/02/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
07/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
07/02/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
07/02/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
07/02/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
07/02/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
07/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
07/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
07/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
07/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
07/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
07/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
07/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
07/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
07/02/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
07/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
07/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
07/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
08/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
08/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
09/02/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
09/02/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
09/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
09/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
09/02/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
09/02/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
09/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
09/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
09/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
09/02/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
09/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
09/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
12/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
12/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
12/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
12/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
13/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
13/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
14/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
14/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
14/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
14/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
14/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
14/02/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
14/02/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
14/02/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
14/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
14/02/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
14/02/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
14/02/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
14/02/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
14/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
14/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
14/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
14/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
14/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
14/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
14/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
14/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
14/02/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
14/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
14/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
14/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
15/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
15/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
16/02/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
16/02/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
16/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
16/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
16/02/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
16/02/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
16/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
16/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
16/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
16/02/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
16/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
16/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
19/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
19/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
19/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
19/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
20/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
20/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
21/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
21/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
21/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
21/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
21/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
21/02/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
21/02/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
21/02/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
21/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
21/02/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
21/02/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
21/02/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
21/02/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
21/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
21/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
21/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
21/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
21/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
21/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
21/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
21/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
21/02/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
21/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
21/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
21/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
22/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
22/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
23/02/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
23/02/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
23/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
23/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
23/02/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
23/02/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
23/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
23/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
23/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
23/02/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
23/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
23/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
26/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
26/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
26/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
26/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
27/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
27/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
28/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
28/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
28/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
28/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
28/02/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
28/02/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
28/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
28/02/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
28/02/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
28/02/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
28/02/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
28/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
28/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
28/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
28/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
28/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
28/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
28/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
28/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
28/02/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
28/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
28/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
28/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
01/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
01/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
02/03/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
02/03/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
02/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
02/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
02/03/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
02/03/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
02/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
02/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
02/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
02/03/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
02/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
02/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
05/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
05/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
05/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
05/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
06/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
06/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
07/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
07/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
07/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
07/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
07/03/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
07/03/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
07/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
07/03/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
07/03/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
07/03/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
07/03/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
07/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
07/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
07/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
07/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
07/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
07/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
07/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
07/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
07/03/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
07/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
07/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
07/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
08/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
08/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
09/03/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
09/03/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
09/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
09/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
09/03/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
09/03/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
09/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
09/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
09/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
09/03/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
09/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
09/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
12/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
12/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
12/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
12/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
13/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
13/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
14/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
14/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
14/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
14/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
14/03/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
14/03/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
14/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
14/03/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
14/03/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
14/03/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
14/03/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
14/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
14/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
14/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
14/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
14/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
14/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
14/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
14/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
14/03/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
14/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
14/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
14/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
15/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
15/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
16/03/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
16/03/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
16/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
16/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
16/03/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
16/03/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
16/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
16/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
16/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
16/03/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
16/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
16/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
19/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
19/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
19/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
19/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
20/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
20/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
21/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
21/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
21/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
21/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
21/03/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
21/03/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
21/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
21/03/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
21/03/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
21/03/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
21/03/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
21/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
21/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
21/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
21/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
21/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
21/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
21/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
21/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
21/03/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
21/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
21/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
21/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
22/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
22/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
23/03/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
23/03/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
23/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
23/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
23/03/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
23/03/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
23/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
23/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
23/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
23/03/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
23/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
23/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
26/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
26/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
26/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
26/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
27/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
27/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
28/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
28/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
28/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
28/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
28/03/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
28/03/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
28/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
28/03/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
28/03/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
28/03/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
28/03/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
28/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
28/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
28/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
28/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
28/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
28/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
28/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
28/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
28/03/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
28/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
28/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
28/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
29/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
29/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
30/03/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
30/03/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
30/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
30/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
30/03/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
30/03/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
30/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
30/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
30/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
30/03/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
30/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
30/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
02/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
02/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
02/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
02/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
03/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
03/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
04/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
04/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
04/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
04/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
04/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
04/04/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
04/04/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
04/04/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
04/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
04/04/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
04/04/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
04/04/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
04/04/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
04/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
04/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
04/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
04/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
04/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
04/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
04/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
04/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
04/04/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
04/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
04/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
04/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
05/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
05/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
06/04/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
06/04/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
06/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
06/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
06/04/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
06/04/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
06/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
06/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
06/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
06/04/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
06/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
06/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
09/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
09/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
09/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
09/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
10/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
10/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
11/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
11/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
11/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
11/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
11/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
11/04/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
11/04/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
11/04/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
11/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
11/04/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
11/04/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
11/04/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
11/04/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
11/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
11/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
11/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
11/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
11/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
11/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
11/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
11/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
11/04/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
11/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
11/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
11/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
12/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
12/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
13/04/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
13/04/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
13/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
13/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
13/04/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
13/04/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
13/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
13/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
13/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
13/04/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
13/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
13/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
16/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
16/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
16/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
16/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
17/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
17/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
18/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
18/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
18/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
18/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
18/04/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
18/04/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
18/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
18/04/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
18/04/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
18/04/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
18/04/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
18/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
18/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
18/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
18/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
18/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
18/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
18/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
18/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
18/04/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
18/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
18/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
18/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
19/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
19/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
20/04/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
20/04/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
20/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
20/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
20/04/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
20/04/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
20/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
20/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
20/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
20/04/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
20/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
20/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
23/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
23/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
23/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
23/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
24/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
24/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
25/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
25/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
25/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
25/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
25/04/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
25/04/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
25/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
25/04/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
25/04/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
25/04/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
25/04/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
25/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
25/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
25/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
25/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
25/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
25/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
25/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
25/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
25/04/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
25/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
25/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
25/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
26/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
26/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
27/04/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
27/04/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
27/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
27/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
27/04/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
27/04/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
27/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
27/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
27/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
27/04/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
27/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
27/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
30/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
30/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
30/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
30/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
01/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
01/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
02/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
02/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
02/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
02/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
02/05/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
02/05/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
02/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
02/05/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
02/05/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
02/05/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
02/05/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
02/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
02/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
02/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
02/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
02/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
02/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
02/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
02/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
02/05/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
02/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
02/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
02/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
03/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
03/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
04/05/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
04/05/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
04/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
04/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
04/05/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
04/05/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
04/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
04/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
04/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
04/05/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
04/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
04/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
07/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
07/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
07/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
07/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
08/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
08/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
09/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
09/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
09/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
09/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
09/05/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
09/05/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
09/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
09/05/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
09/05/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
09/05/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
09/05/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
09/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
09/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
09/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
09/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
09/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
09/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
09/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
09/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
09/05/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
09/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
09/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
09/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
10/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
10/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
11/05/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
11/05/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
11/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
11/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
11/05/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
11/05/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
11/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
11/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
11/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
11/05/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
11/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
11/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
14/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
14/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
14/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
14/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
15/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
15/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
16/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
16/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
16/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
16/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
16/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
16/05/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
16/05/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
16/05/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
16/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
16/05/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
16/05/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
16/05/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
16/05/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
16/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
16/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
16/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
16/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
16/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
16/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
16/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
16/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
16/05/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
16/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
16/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
16/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
17/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
17/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
18/05/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
18/05/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
18/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
18/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
18/05/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
18/05/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
18/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
18/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
18/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
18/05/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
18/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
18/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
21/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
21/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
21/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
21/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
22/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
22/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
23/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
23/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
23/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
23/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
23/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
23/05/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
23/05/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
23/05/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
23/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
23/05/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
23/05/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
23/05/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
23/05/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
23/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
23/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
23/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
23/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
23/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
23/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
23/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
23/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
23/05/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
23/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
23/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
23/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
24/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
24/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
25/05/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
25/05/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
25/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
25/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
25/05/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
25/05/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
25/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
25/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
25/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
25/05/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
25/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
25/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
28/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
28/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
28/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
28/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
29/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
29/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
30/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
30/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
30/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
30/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
30/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
30/05/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
30/05/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
30/05/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
30/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
30/05/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
30/05/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
30/05/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
30/05/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
30/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
30/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
30/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
30/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
30/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
30/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
30/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
30/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
30/05/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
30/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
30/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
30/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
06/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/09/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/09/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/09/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/09/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/09/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/09/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/09/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/09/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/10/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/10/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/10/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/10/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/10/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/10/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/10/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/10/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/10/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/10/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/11/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/11/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/11/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/11/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/11/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/11/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/11/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/11/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/12/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/12/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/12/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/12/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/12/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/12/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/12/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/12/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/01/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/01/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/01/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/01/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/01/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/01/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/01/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/01/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/01/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/01/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/02/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/02/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/02/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/02/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/02/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/02/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/02/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/02/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/03/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/03/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/03/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/03/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/03/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/03/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/03/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/03/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/04/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/04/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/04/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/04/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/04/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/04/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/04/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/04/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/05/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/05/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/05/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/05/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/05/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/05/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/05/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/05/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/05/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/05/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/06/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/06/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/06/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/06/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/06/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/06/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/06/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/06/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/07/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/07/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/07/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/07/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/07/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/07/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/07/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/07/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/07/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/07/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/08/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/08/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/08/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/08/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/08/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/08/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/08/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/08/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/09/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/09/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/09/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/09/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/09/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/09/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/09/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/09/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/10/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/10/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/10/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/10/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/10/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/10/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/10/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/10/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/10/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/10/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/11/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/11/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/11/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/11/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/11/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/11/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/11/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/11/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/12/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/12/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/12/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/12/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/12/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/12/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/12/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/12/2019 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/01/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/01/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/01/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/01/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/01/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/01/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/01/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/01/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/01/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/01/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/02/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/02/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/02/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/02/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/02/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/02/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/02/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/02/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/03/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/03/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/03/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/03/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/03/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/03/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/03/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/03/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/04/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/04/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/04/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/04/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/04/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/04/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/04/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/04/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/04/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/04/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/05/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/05/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/05/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/05/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/05/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/05/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/05/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/05/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/06/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/06/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/06/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/06/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/06/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/06/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/06/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/06/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/07/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/07/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/07/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/07/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/07/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/07/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/07/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/07/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/07/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/07/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/08/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/08/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/08/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/08/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/08/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/08/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/08/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/08/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/09/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/09/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/09/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/09/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/09/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/09/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/09/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/09/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/09/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/09/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/10/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/10/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/10/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/10/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/10/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/10/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/10/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/10/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/11/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/11/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/11/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/11/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/11/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/11/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/11/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/11/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/12/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/12/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/12/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/12/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/12/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/12/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/12/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/12/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/12/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/12/2020 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/01/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/01/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/01/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/01/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/01/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/01/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/01/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/01/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/02/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/02/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/02/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/02/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/02/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/02/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/02/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/02/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/03/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/03/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/03/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/03/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/03/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/03/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/03/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/03/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/03/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/03/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/04/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/04/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/04/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/04/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/04/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/04/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/04/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/04/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/05/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/05/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/05/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/05/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/05/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/05/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/05/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/05/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/06/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/06/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/06/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/06/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/06/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/06/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/06/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/06/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/06/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/06/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/07/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/07/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/07/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/07/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/07/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/07/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/07/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/07/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/08/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/08/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/08/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/08/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/08/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/08/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/08/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/08/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/09/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/09/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/09/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/09/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/09/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/09/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/09/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/09/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/09/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/09/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/10/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/10/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/10/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/10/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/10/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/10/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/10/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/10/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/11/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/11/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/11/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/11/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/11/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/11/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/11/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/11/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/12/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/12/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/12/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/12/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/12/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/12/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/12/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/12/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/12/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/12/2021 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/01/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/01/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/01/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/01/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/01/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/01/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/01/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/01/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/02/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/02/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/02/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/02/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/02/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/02/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/02/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/02/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/03/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/03/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/03/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/03/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/03/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/03/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/03/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/03/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/03/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/03/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/04/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/04/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/04/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/04/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/04/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/04/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/04/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/04/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/05/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/05/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/05/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/05/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/05/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/05/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/05/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/05/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/06/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/06/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/06/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/06/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/06/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/06/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/06/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/06/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/06/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/06/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/07/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/07/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/07/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/07/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/07/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/07/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/07/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/07/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/08/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/08/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/08/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/08/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/08/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/08/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/08/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/08/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/08/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/08/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/09/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/09/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/09/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/09/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/09/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/09/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/09/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/09/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/10/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/10/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/10/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/10/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/10/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/10/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/10/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/10/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/11/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/11/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/11/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/11/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/11/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/11/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/11/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/11/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/11/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/11/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/12/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/12/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/12/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/12/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/12/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/12/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/12/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/12/2022 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/01/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/01/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/01/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/01/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/01/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/01/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/01/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/01/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/02/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/02/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/02/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/02/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/02/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/02/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/02/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/02/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/03/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/03/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/03/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/03/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/03/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/03/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/03/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/03/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/03/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/03/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/04/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/04/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/04/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/04/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/04/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/04/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/04/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/04/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/05/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/05/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/05/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/05/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/05/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/05/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/05/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/05/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/05/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/05/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/06/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/06/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/06/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/06/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/06/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/06/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/06/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/06/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/07/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/07/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/07/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/07/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/07/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/07/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/07/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/07/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/08/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/08/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/08/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/08/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/08/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/08/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/08/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/08/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/08/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/08/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/09/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/09/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/09/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/09/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/09/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/09/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/09/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/09/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/10/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/10/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/10/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/10/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/10/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/10/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/10/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/10/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/11/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/11/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/11/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/11/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/11/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/11/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/11/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/11/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/11/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/11/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/12/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/12/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/12/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/12/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/12/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/12/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/12/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/12/2023 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/01/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/01/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/01/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/01/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/01/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/01/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/01/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/01/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/01/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/01/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/02/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/02/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/02/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/02/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/02/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/02/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/02/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/02/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/03/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/03/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/03/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/03/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/03/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/03/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/03/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/03/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/04/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/04/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/04/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/04/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/04/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/04/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/04/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/04/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/05/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/05/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/05/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/05/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/05/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/05/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/05/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/05/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/05/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/05/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/06/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
05/06/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/06/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
12/06/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/06/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
19/06/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/06/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
26/06/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/07/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/07/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/07/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/07/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/07/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/07/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/07/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/07/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/07/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/07/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/08/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/08/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/08/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/08/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/08/2024 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/08/202