NL
FR
Vrijwilligers voor de bar gezocht
14/01/2018
Hockeystages Krokus en Pasen
14/01/2018
Nieuwjaarsdrink
14/01/2018
Ball Boys / Girls
07/10/2017
Lidgelden 2017-2018
12/06/2015
Agenda Events 2017-2018
18/08/2017
Hockeystages Herfstvakantie 2017
29/05/2017
19/01/2018 18:00 - 20/01/2018 01:59
Drink New Year
02/02/2018 18:00-23:59
After Work
12/02/2018 - 16/02/2018
Hockey Stages Krokus - Carnaval
03/03/2018 19:00-23:59
Bal Baudouin
28/03/2018 14:00-17:00
Easter
03/04/2018 - 06/04/2018
Hockey Stages Pasen / Pâques
Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Score Accommodatie
20/01/2018 09:25 10:30 11:55 Z/S U14 Girls VHL 1: INDI1 - BAUD1 5-6 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
20/01/2018 11:00 11:00 12:00 Criterium U10 Girls 1: BAUD1 - OMBR2 12-0 BAUDOUIN BAUD1
20/01/2018 11:00 11:00 11:50 Criterium U8 Boys 1B: BAUD2 - WELL1 - BAUDOUIN BAUD1
20/01/2018 11:00 11:00 11:50 Criterium U8 Girls 1: BAUD1 - TEMS1 15-7 BAUDOUIN BAUD1
20/01/2018 10:35 11:00 12:00 Criterium U11 Girls 1: RASA1 - BAUD1 4-5 RASANTE RASA2
20/01/2018 12:00 12:00 12:50 Criterium U8 Boys 1B: BAUD1 - IXEL1 7-1 BAUDOUIN BAUD1
20/01/2018 12:00 12:00 12:50 Criterium U8 Girls 1: BAUD2 - IXEL1 7-2 BAUDOUIN BAUD1
20/01/2018 12:00 12:00 12:50 Criterium U7 Boys 1: BAUD1 - IXEL1 - BAUDOUIN BAUD1
20/01/2018 12:20 13:30 14:55 Z/S U16 Girls VHL 1: LION1 - BAUD1 2-4 S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
21/01/2018 09:20 09:30 10:55 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4A: BAUD2 - AMAN2 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
21/01/2018 10:20 10:30 11:55 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4A: BAUD2 - IXEL2 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
21/01/2018 10:30 11:30 12:55 Z/S U16 Boys VHL 3: BAUD2 - ECLA1 - S/Z Oostende - De Spuikom S/Z Oostende - De Spuikom
21/01/2018 11:00 11:30 12:30 Z/S U12 Boys VHL 1A: TEMS1 - BAUD1 - S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
21/01/2018 12:00 12:30 13:30 Z/S U12 Boys VHL 1A: BRAX1 - BAUD1 - S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
21/01/2018 12:30 13:30 14:55 Z/S U16 Boys VHL 3: BAUD2 - GANT4 - S/Z Oostende - De Spuikom S/Z Oostende - De Spuikom
21/01/2018 13:00 13:30 14:55 Z/S U16 Boys VHL 1: BEER1 - BAUD1 - S/Z Mechelen - De Nekker S/Z Mechelen - De Nekker
21/01/2018 12:50 13:30 14:55 Z/S U14 Boys VHL 1: INDI1 - BAUD1 - S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3
21/01/2018 12:50 13:30 14:30 Z/S U12 Boys VHL 3A: TEMS2 - BAUD2 - S/Z Temse /Tielrode - Sporthal Tilroda S/Z Temse /Tielrode - Sporthal Tilroda
21/01/2018 12:20 13:30 14:30 Z/S U12 Girls VHL 2A: BAUD1 - ECLA1 - S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 2 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 2
21/01/2018 15:00 15:30 16:55 Z/S U16 Boys VHL 1: LEUV1 - BAUD1 - S/Z Mechelen - De Nekker S/Z Mechelen - De Nekker
21/01/2018 14:50 15:30 16:55 Z/S U14 Boys VHL 1: BRUG1 - BAUD1 - S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3
21/01/2018 14:50 15:30 16:30 Z/S U12 Boys VHL 3A: BRAX4 - BAUD2 - S/Z Temse /Tielrode - Sporthal Tilroda S/Z Temse /Tielrode - Sporthal Tilroda
21/01/2018 14:20 15:30 16:30 Z/S U12 Girls VHL 2A: BAUD1 - BRAX2 - S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 2 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 2
21/01/2018 17:00 17:00 18:25 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: NAMU1 - BAUD1 - S/Z Complexe Sportif de Neerstalle S/Z Complexe Sportif de Neerstalle
21/01/2018 20:15 20:15 21:40 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: PING1 - BAUD1 - S/Z Complexe Sportif de Neerstalle S/Z Complexe Sportif de Neerstalle
27/01/2018 09:50 10:30 11:30 Z/S U9 Boys VHL 2: BAUD1 - HOEG1 - S/Z Hoegaarden De Struysvogel S/Z Hoegaarden De Struysvogel
27/01/2018 11:00 11:00 12:00 Criterium U11 Girls 1: BAUD1 - IXEL1 - BAUDOUIN BAUD1
27/01/2018 11:00 11:00 12:00 Criterium U10 Girls 1: BAUD1 - PING2 - BAUDOUIN BAUD1
27/01/2018 10:30 11:00 11:50 Criterium U8 Boys 1B: IXEL1 - BAUD2 - IXELLES IXEL1
27/01/2018 10:40 11:00 11:50 Criterium U8 Boys 1B: LEOP2 - BAUD1 - LEOPOLD LEOP2
27/01/2018 10:30 11:00 11:50 Criterium U8 Girls 1: IXEL1 - BAUD1 - IXELLES IXEL1
27/01/2018 10:35 11:00 11:50 Criterium U8 Girls 1: RACI1 - BAUD2 - RACING RACI2
27/01/2018 10:40 11:00 11:50 Criterium U7 Boys 1: LEOP2 - BAUD1 - LEOPOLD LEOP2
27/01/2018 10:50 11:30 12:30 Z/S U9 Boys VHL 2: HOEG2 - BAUD1 - S/Z Hoegaarden De Struysvogel S/Z Hoegaarden De Struysvogel
27/01/2018 11:00 12:00 13:25 Z/S U19 Boys VHL 2A: DRAG2 - BAUD1 - S/Z Kalmthout Gitok S/Z Kalmthout Gitok
27/01/2018 11:50 12:30 13:55 Z/S U14 Girls VHL 2A: BAUD2 - SGEO1 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
27/01/2018 12:50 13:30 14:55 Z/S U14 Girls VHL 2A: BAUD2 - DRAG3 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
27/01/2018 12:50 13:50 15:15 Z/S U19 Boys VHL 2A: VICT2 - BAUD1 - S/Z Kalmthout Gitok S/Z Kalmthout Gitok
27/01/2018 12:40 14:30 15:55 Z/S U16 Girls VHL 1: ANTW2 - BAUD1 - S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
27/01/2018 13:20 14:30 15:55 Z/S U14 Girls VHL 1: LION1 - BAUD1 - S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3
27/01/2018 15:20 15:30 16:55 Z/S U19 Boys VHL/LFH 3: BAUD2 - PING3 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
27/01/2018 13:40 15:30 16:55 Z/S U16 Girls VHL 1: TAXA1 - BAUD1 - S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
27/01/2018 14:20 15:30 16:55 Z/S U14 Girls VHL 1: HOEG1 - BAUD1 - S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3
27/01/2018 13:35 15:45 17:10 Z/S Dames Nat. 1: HERM1 - BAUD1 - S/Z Court-Saint-Etienne 2 S/Z Court-Saint-Etienne 2
27/01/2018 16:20 16:30 17:55 Z/S U19 Boys VHL/LFH 3: BAUD2 - ARGO1 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
27/01/2018 15:50 18:00 19:25 Z/S Dames Nat. 1: RACI2 - BAUD1 - S/Z Court-Saint-Etienne 2 S/Z Court-Saint-Etienne 2
28/01/2018 10:20 10:30 11:55 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4A: BAUD2 - OMBR3 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
28/01/2018 10:45 11:30 12:55 Z/S U16 Boys VHL 3: BAUD2 - TEMS2 - S/Z St. Niklaas VTS S/Z St. Niklaas
28/01/2018 11:20 11:30 12:55 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4A: BAUD2 - ISCA2 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
28/01/2018 12:45 13:30 14:55 Z/S U16 Boys VHL 3: BAUD2 - DRAG4 - S/Z St. Niklaas VTS S/Z St. Niklaas
28/01/2018 13:50 14:30 15:55 Z/S U14 Boys VHL 1: HERA2 - BAUD1 - S/Z Mortsel Blauwe Regen S/Z Mortsel Blauwe Regen
28/01/2018 14:55 15:15 16:40 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: BAUD1 - AMAN1 - S/Z BXL - Coll. St Pierre Uccle S/Z BXL - Coll. St Pierre Uccle
28/01/2018 15:30 15:30 16:55 Z/S U16 Boys VHL 1: BRUG1 - BAUD1 - S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
28/01/2018 16:10 16:30 17:55 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: BAUD1 - RACI1 - S/Z BXL - Coll. St Pierre Uccle S/Z BXL - Coll. St Pierre Uccle
28/01/2018 16:30 16:30 17:55 Z/S U16 Boys VHL 1: ROES1 - BAUD1 - S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
28/01/2018 15:50 16:30 17:55 Z/S U14 Boys VHL 1: TAXA1 - BAUD1 - S/Z Mortsel Blauwe Regen S/Z Mortsel Blauwe Regen
03/02/2018 08:50 09:30 10:55 Z/S U14 Girls VHL 2A: BAUD2 - HERM1 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
03/02/2018 10:50 11:30 12:55 Z/S U14 Girls VHL 2A: ANTW2 - BAUD2 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
04/02/2018 13:30 13:30 14:55 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4A: AALS1 - BAUD2 - S/Z Complexe Sportif de Virginal S/Z Complexe Sportif de Virginal
04/02/2018 13:50 14:30 15:55 Z/S U19 Boys VHL 2A: BAUD1 - INDI1 - S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3
04/02/2018 15:30 15:30 16:55 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4A: PING5 - BAUD2 - S/Z Complexe Sportif de Virginal S/Z Complexe Sportif de Virginal
04/02/2018 15:20 15:30 16:55 Z/S U19 Boys VHL/LFH 3: TEMS2 - BAUD2 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
04/02/2018 14:50 15:30 16:55 Z/S U19 Boys VHL 2A: SGEO1 - BAUD1 - S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3
04/02/2018 15:10 15:50 17:15 Z/S U16 Boys VHL 3: AALS1 - BAUD2 - S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum
04/02/2018 17:20 17:30 18:55 Z/S U19 Boys VHL/LFH 3: AALS1 - BAUD2 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
04/02/2018 17:00 17:40 19:05 Z/S U16 Boys VHL 3: MECH3 - BAUD2 - S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum
05/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - PRIM1 - BAUDOUIN BAUD1
05/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - PRIM2 - BAUDOUIN BAUD1
05/02/2018 19:35 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: HERM1 - BAUD3 - HERMES HERM1
05/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - PRIM2 - BAUDOUIN BAUD1
05/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - PRIM1 - BAUDOUIN BAUD1
05/02/2018 20:20 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: HERM2 - BAUD3 - HERMES HERM1
18/02/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: BAUD1 - OMBR1 - BAUDOUIN BAUD1
18/02/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: BAUD1 - OMBR1 - BAUDOUIN BAUD1
18/02/2018 16:00 16:00 17:25 Open League Messieurs Reg. VHL 1: BAUD2 - MECH2 - BAUDOUIN BAUD1
19/02/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 2: BAUD2 - LEUV7 - BAUDOUIN BAUD1
24/02/2018 09:00 09:00 10:00 U12 Boys VHL 3A (2): BAUD2 - GANT2 - BAUDOUIN BAUD1
24/02/2018 09:00 09:00 10:00 U10 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - AALS1 - BAUDOUIN BAUD1
24/02/2018 08:40 09:30 10:20 U8 Boys VHL 3A (2): CTIA1 - BAUD2 - WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
24/02/2018 10:00 10:00 11:00 U11 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - KNOK1 - BAUDOUIN BAUD1
24/02/2018 09:05 10:00 11:00 U11 Boys VHL/LFH 2A (2): TOUR1 - BAUD1 - TOURNAI TOUR1
24/02/2018 10:00 10:00 11:00 U9 Boys VHL 4C (2): BAUD2 - GDEV1 - BAUDOUIN BAUD1
24/02/2018 10:00 10:00 10:50 U8 Boys VHL 3B (2): BAUD1 - GDEV1 - BAUDOUIN BAUD1
24/02/2018 10:00 10:00 10:50 U8 Girls VHL 2B (2): BAUD1 - LEUV1 - BAUDOUIN BAUD1
24/02/2018 09:45 10:00 10:50 U8 Girls VHL 3A (2): GDEV1 - BAUD2 - GREEN DEVILS GDEV1
24/02/2018 09:25 10:00 10:50 U7 Girls VHL 3A (2): BEER2 - BAUD1 - BEERSCHOT BEER2
24/02/2018 10:10 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4D (2): DEND1 - BAUD1 - DENDER Hockey DEND1
24/02/2018 11:00 11:00 12:25 U14 Boys VHL/LFH 2 (2): BAUD2 - ASCA1 - BAUDOUIN BAUD1
24/02/2018 11:10 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 2B (2): RWSC1 - BAUD1 - WHITE STAR RWSC1
24/02/2018 10:20 11:30 12:30 U12 Boys VHL 2A (2): ROES1 - BAUD1 - ROESELARE ROES1
24/02/2018 11:00 11:30 12:30 U10 Boys VHL 2A (2): ISCA1 - BAUD1 - ISCA ISCA1
24/02/2018 10:35 11:30 12:55 U14 Girls VHL 1A (2): SGEO1 - BAUD1 - SAINT-GEORGES SGEO1
24/02/2018 11:25 12:00 13:00 U9 Boys VHL 2A (2): INDI2 - BAUD1 - INDIANA INDI2
24/02/2018 12:30 12:30 13:55 U14 Boys Nat. 2B (2): BAUD1 - GANT1 - BAUDOUIN BAUD1
24/02/2018 11:20 12:30 13:30 U12 Girls VHL/LFH 2 (2): HHUY1 - BAUD1 - HUY HHUY1
24/02/2018 12:15 13:00 14:25 U16 Boys VHL 3B (2): HERA3 - BAUD2 - HERAKLES HERA1
24/02/2018 14:00 14:00 15:25 U16 Girls Nat. 2A (2): BAUD1 - BEER1 - BAUDOUIN BAUD1
24/02/2018 15:30 15:30 16:55 U19 Boys Nat. 2A (2): BAUD1 - PING2 - BAUDOUIN BAUD1
24/02/2018 15:25 16:00 17:25 U19 Boys VHL 2A (2): INDI1 - BAUD2 - INDIANA INDI1
24/02/2018 17:00 17:00 18:25 U19 Boys VHL 1A (2): BAUD3 - BRAX3 - BAUDOUIN BAUD1
24/02/2018 17:05 17:30 18:55 U19 Girls VHL/LFH 3A (2): WELL2 - BAUD1 - WELLINGTON WELL2
25/02/2018 11:35 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: OREE1 - BAUD1 - OREE OREE1
25/02/2018 13:55 14:30 15:55 Open League Messieurs Reg. VHL 1: INDI3 - BAUD2 - INDIANA INDI1
25/02/2018 13:50 15:30 16:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: AMAN1 - BAUD1 - AMIC/ANDERL. AMAN1
26/02/2018 20:15 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - GANT1 - GREEN DEVILS GDEV1
26/02/2018 19:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: ISCA1 - BAUD1 - ISCA ISCA1
26/02/2018 19:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: LION1 - BAUD2 - ISCA ISCA1
26/02/2018 21:00 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - GANT2 - GREEN DEVILS GDEV1
26/02/2018 20:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: ISCA1 - BAUD2 - ISCA ISCA1
26/02/2018 20:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: LION1 - BAUD1 - ISCA ISCA1
03/03/2018 08:10 08:30 09:30 U9 Boys VHL 4C (2): BSOX1 - BAUD2 - HC BLUE SOX BSOX1
03/03/2018 08:40 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3A (2): LOKE1 - BAUD2 - Lokeren HC LOKE1
03/03/2018 10:00 10:00 11:00 U11 Boys VHL/LFH 2A (2): BAUD1 - UCCL3 - BAUDOUIN BAUD1
03/03/2018 10:00 10:00 11:00 U12 Girls VHL/LFH 2 (2): BAUD1 - RACI2 - BAUDOUIN BAUD1
03/03/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Girls VHL 3A (2): GANT2 - BAUD1 - GANTOISE GANT2
03/03/2018 09:35 10:30 11:30 U10 Girls VHL 3A (2): HERM1 - BAUD1 - HERMES HERM1
03/03/2018 11:00 11:00 12:00 U12 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - INDI2 - BAUDOUIN BAUD1
03/03/2018 11:00 11:00 12:00 U9 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - VICT2 - BAUDOUIN BAUD1
03/03/2018 11:00 11:00 11:50 U8 Girls VHL 3A (2): BAUD2 - SGEO1 - BAUDOUIN BAUD1
03/03/2018 11:00 11:00 11:50 U7 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - HERM1 - BAUDOUIN BAUD1
03/03/2018 10:45 11:30 12:20 U8 Girls VHL 2B (2): HERA1 - BAUD1 - HERAKLES HERA2
03/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys VHL/LFH 2 (2): LYNX1 - BAUD2 - LYNX LYNX1
03/03/2018 12:00 12:00 13:00 U10 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - TEMS1 - BAUDOUIN BAUD1
03/03/2018 12:00 12:00 12:50 U7 Boys VHL 4D (2): BAUD1 - GDEV2 - BAUDOUIN BAUD1
03/03/2018 12:10 13:00 14:25 U14 Boys Nat. 2B (2): DRAG2 - BAUD1 - DRAGONS. DRAG1
03/03/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Girls VHL 1A (2): BAUD1 - GANT1 - BAUDOUIN BAUD1
03/03/2018 14:30 14:30 15:55 U16 Boys Nat. 2B (2): BAUD1 - BEER1 - BAUDOUIN BAUD1
03/03/2018 13:35 14:30 15:55 U16 Girls Nat. 2A (2): ANTW2 - BAUD1 - ANTWERP ANTW1
03/03/2018 14:45 15:00 16:25 U19 Boys VHL 1A (2): GDEV1 - BAUD3 - GREEN DEVILS GDEV1
03/03/2018 16:00 16:00 17:25 U19 Girls VHL/LFH 3A (2): BAUD1 - ASCA1 - BAUDOUIN BAUD1
03/03/2018 16:30 17:00 18:25 U19 Boys Nat. 2A (2): ISCA1 - BAUD1 - ISCA ISCA1
03/03/2018 17:30 17:30 18:55 U19 Boys VHL 2A (2): BAUD2 - BEER3 - BAUDOUIN BAUD1
04/03/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: BAUD1 - RACI1 - BAUDOUIN BAUD1
04/03/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: BAUD1 - RWSC1 - BAUDOUIN BAUD1
05/03/2018 19:35 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 2: SGEO2 - BAUD2 - SAINT-GEORGES SGEO1
10/03/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - HERA1 - BAUDOUIN BAUD1
10/03/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL/LFH 2 (2): BAUD1 - OLDC1 - BAUDOUIN BAUD1
10/03/2018 08:00 08:30 09:30 U11 Girls VHL 3A (2): ISCA1 - BAUD1 - ISCA ISCA1
10/03/2018 07:45 08:30 09:30 U9 Boys VHL 2A (2): HERA1 - BAUD1 - HERAKLES HERA2
10/03/2018 08:40 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3A (2): CTIA1 - BAUD2 - WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
10/03/2018 09:10 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4C (2): DEND1 - BAUD2 - DENDER Hockey DEND1
10/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 2A (2): BAUD1 - LLNH1 - BAUDOUIN BAUD1
10/03/2018 09:25 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 2B (2): TEMS1 - BAUD1 - TEMSE TEMS1
10/03/2018 09:55 10:30 11:30 U10 Girls VHL 3A (2): BEER1 - BAUD1 - BEERSCHOT BEER2
10/03/2018 09:35 10:30 11:20 U8 Girls VHL 3A (2): HERM1 - BAUD2 - HERMES HERM1
10/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 2B (2): BAUD1 - RWSC1 - BAUDOUIN BAUD1
10/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 3A (2): GANT4 - BAUD2 - GANTOISE GANT3
10/03/2018 10:40 11:30 12:55 U14 Girls VHL 1A (2): CTIA1 - BAUD1 - WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
10/03/2018 13:00 13:00 14:00 U11 Boys VHL/LFH 2A (2): BAUD1 - UCCL1 - BAUDOUIN BAUD1
10/03/2018 13:00 13:00 14:00 U10 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - INDI2 - BAUDOUIN BAUD1
10/03/2018 14:00 14:00 14:50 U8 Boys VHL 3B (2): BAUD1 - ISCA1 - BAUDOUIN BAUD1
10/03/2018 14:00 14:00 14:50 U7 Boys VHL 4D (2): BAUD1 - GDEV1 - BAUDOUIN BAUD1
10/03/2018 14:00 14:00 14:50 U7 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - GANT2 - BAUDOUIN BAUD1
10/03/2018 13:10 14:00 15:25 U16 Boys VHL 3B (2): DRAG4 - BAUD2 - DRAGONS. DRAG3
10/03/2018 15:00 15:00 16:25 U14 Boys VHL/LFH 2 (2): BAUD2 - DARI3 - BAUDOUIN BAUD1
10/03/2018 13:45 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 2A (2): MOLH1 - BAUD1 - MOL MOLH1
10/03/2018 15:25 16:00 17:25 U19 Boys VHL 2A (2): GANT1 - BAUD2 - GANTOISE GANT1
10/03/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1A (2): BAUD3 - BEER2 - BAUDOUIN BAUD1
10/03/2018 18:00 18:00 19:25 U19 Girls VHL/LFH 3A (2): BAUD1 - TOUR1 - BAUDOUIN BAUD1
11/03/2018 11:30 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: MECH1 - BAUD1 - MECHELSE MECH1
11/03/2018 14:00 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: MECH1 - BAUD1 - MECHELSE MECH1
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - OREE2 - BAUDOUIN BAUD1
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - OREE3 - BAUDOUIN BAUD1
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT3 - BAUD3 - GANTOISE GANT2
12/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - OREE3 - BAUDOUIN BAUD1
12/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - OREE2 - BAUDOUIN BAUD1
12/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT4 - BAUD3 - GANTOISE GANT2
17/03/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Boys VHL 3A (2): BAUD2 - MEET1 - BAUDOUIN BAUD1
17/03/2018 08:30 08:30 09:30 U11 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - MECH2 - BAUDOUIN BAUD1
17/03/2018 08:00 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2A (2): MECH2 - BAUD1 - MECHELSE MECH2
17/03/2018 09:05 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2A (2): BRAX1 - BAUD1 - BRAXGATA BRAX3
17/03/2018 09:15 09:30 10:30 U11 Boys VHL/LFH 2A (2): GDEV1 - BAUD1 - GREEN DEVILS GDEV1
17/03/2018 08:55 09:30 10:30 U12 Girls VHL/LFH 2 (2): RIXH1 - BAUD1 - RIXENSART RIXH1
17/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 2B (2): BAUD1 - TOUR1 - BAUDOUIN BAUD1
17/03/2018 09:40 10:30 11:20 U7 Girls VHL 3A (2): LOKE1 - BAUD1 - Lokeren HC LOKE1
17/03/2018 10:35 11:30 12:55 U16 Girls Nat. 2A (2): NAMU1 - BAUD1 - NAMUR NAMU1
17/03/2018 10:55 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 2B (2): BEER1 - BAUD1 - BEERSCHOT BEER1
17/03/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - BRAX2 - BAUDOUIN BAUD1
17/03/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - GANT3 - BAUDOUIN BAUD1
17/03/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 4C (2): BAUD2 - INDI3 - BAUDOUIN BAUD1
17/03/2018 10:55 11:30 12:20 U8 Boys VHL 3A (2): TEMS1 - BAUD2 - TEMSE TEMS2
17/03/2018 11:05 11:30 12:20 U8 Girls VHL 2B (2): MERO1 - BAUD1 - VRIJBROEK VRIJ1
17/03/2018 12:30 12:30 13:20 U8 Boys VHL 3B (2): BAUD1 - BEER1 - BAUDOUIN BAUD1
17/03/2018 12:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 3A (2): BAUD2 - BRUG1 - BAUDOUIN BAUD1
17/03/2018 13:30 13:30 14:55 U14 Girls VHL 1A (2): BAUD1 - INDI2 - BAUDOUIN BAUD1
17/03/2018 15:00 15:00 16:25 U14 Boys VHL/LFH 2 (2): BAUD2 - ARGO1 - BAUDOUIN BAUD1
17/03/2018 14:35 15:30 16:55 U16 Boys VHL 3B (2): ANTW3 - BAUD2 - ANTWERP ANTW2
17/03/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Boys Nat. 2A (2): BAUD1 - RASA1 - BAUDOUIN BAUD1
17/03/2018 15:40 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1A (2): DRAG2 - BAUD3 - DRAGONS. DRAG1
17/03/2018 16:20 16:30 17:55 U19 Girls VHL/LFH 3A (2): AMAN1 - BAUD1 - AMIC/ANDERL. AMAN1
17/03/2018 18:00 18:00 19:25 U19 Boys VHL 2A (2): BAUD2 - ANTW2 - BAUDOUIN BAUD1
18/03/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: BAUD1 - SGEO1 - BAUDOUIN BAUD1
18/03/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: BAUD1 - LANG1 - BAUDOUIN BAUD1
19/03/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 2: BAUD2 - MECH9 - BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - TEMS2 - BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL/LFH 2 (2): BAUD1 - WELL2 - BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 07:40 08:30 09:30 U11 Girls VHL 3A (2): DRAG2 - BAUD1 - DRAGONS. DRAG3
24/03/2018 07:55 08:30 09:30 U9 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - BAUD1 - TEMSE TEMS2
24/03/2018 08:55 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3A (2): INDI3 - BAUD2 - INDIANA INDI2
24/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 2A (2): BAUD1 - TEMS1 - BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 09:35 10:30 11:30 U10 Girls VHL 3A (2): BRUG1 - BAUD1 - BRUGGE BRUG2
24/03/2018 10:05 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4C (2): AALS1 - BAUD2 - AALST HC AALS1
24/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 2B (2): BAUD1 - RASA1 - BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 10:35 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 2B (2): BRUG1 - BAUD1 - BRUGGE BRUG1
24/03/2018 10:35 11:30 12:55 U14 Girls VHL 1A (2): HERM1 - BAUD1 - HERMES HERM1
24/03/2018 12:05 12:30 13:20 U8 Boys VHL 3B (2): BRAX5 - BAUD1 - BRAXGATA BRAX3
24/03/2018 13:00 13:00 14:00 U11 Boys VHL/LFH 2A (2): BAUD1 - HERM1 - BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 13:00 13:00 14:00 U10 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - BRUG1 - BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 12:30 13:00 14:25 U14 Boys VHL/LFH 2 (2): PING3 - BAUD2 - PINGOUIN PING1
24/03/2018 14:00 14:00 14:50 U8 Boys VHL 3A (2): BAUD2 - SGEO1 - BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 14:00 14:00 14:50 U8 Girls VHL 2B (2): BAUD1 - BEER2 - BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 14:00 14:00 14:50 U7 Boys VHL 4D (2): BAUD1 - AALS1 - BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 14:00 14:00 14:50 U7 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - BRAX1 - BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 15:00 15:00 16:25 U16 Boys VHL 3B (2): BAUD2 - KEMP1 - BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1A (2): BAUD3 - HERM1 - BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 16:35 17:30 18:55 U19 Boys VHL 2A (2): SGEO1 - BAUD2 - SAINT-GEORGES SGEO1
24/03/2018 18:00 18:00 19:25 U19 Girls VHL/LFH 3A (2): BAUD1 - PING2 - BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 17:30 18:00 19:25 U19 Boys Nat. 2A (2): WADU2 - BAUD1 - WAT. DUCKS WADU1
25/03/2018 11:05 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: NAMU1 - BAUD1 - NAMUR NAMU1
25/03/2018 13:35 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: NAMU1 - BAUD1 - NAMUR NAMU1
26/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - INDI1 - BAUDOUIN BAUD1
26/03/2018 20:05 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: RASA1 - BAUD1 - RASANTE RASA1
26/03/2018 20:05 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: RASA2 - BAUD2 - RASANTE RASA1
26/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - INDI2 - BAUDOUIN BAUD1
26/03/2018 20:50 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: RASA1 - BAUD2 - RASANTE RASA1
26/03/2018 20:50 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: RASA2 - BAUD1 - RASANTE RASA1
08/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: BAUD1 - DARI1 - BAUDOUIN BAUD1
08/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: BAUD1 - VICT1 - BAUDOUIN BAUD1
15/04/2018 11:25 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: BEER1 - BAUD1 - BEERSCHOT BEER1
15/04/2018 14:05 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: WELL1 - BAUD1 - WELLINGTON WELL1
21/04/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - ROES1 - BAUDOUIN BAUD1
21/04/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL/LFH 2 (2): BAUD1 - HHUY1 - BAUDOUIN BAUD1
21/04/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3A (2): GANT2 - BAUD2 - GANTOISE GANT2
21/04/2018 08:15 09:30 10:30 U11 Girls VHL 3A (2): KNOK1 - BAUD1 - KNOKKE KNOK1
21/04/2018 09:05 09:30 10:30 U10 Girls VHL 3A (2): AALS1 - BAUD1 - AALST HC AALS1
21/04/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 2B (2): BAUD1 - RWSC1 - BAUDOUIN BAUD1
21/04/2018 09:25 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 2A (2): BEER1 - BAUD1 - BEERSCHOT BEER1
21/04/2018 10:15 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4C (2): GDEV1 - BAUD2 - GREEN DEVILS GDEV1
21/04/2018 10:15 10:30 11:20 U8 Boys VHL 3B (2): GDEV1 - BAUD1 - GREEN DEVILS GDEV1
21/04/2018 11:30 11:30 12:30 U11 Boys VHL/LFH 2A (2): BAUD1 - TOUR1 - BAUDOUIN BAUD1
21/04/2018 10:55 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 2B (2): GANT1 - BAUD1 - GANTOISE GANT1
21/04/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - ISCA1 - BAUDOUIN BAUD1
21/04/2018 10:45 11:30 12:55 U14 Boys VHL/LFH 2 (2): ASCA1 - BAUD2 - ASCALON ASCA1
21/04/2018 12:30 12:30 13:30 U9 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - INDI2 - BAUDOUIN BAUD1
21/04/2018 12:30 12:30 13:20 U8 Boys VHL 3A (2): BAUD2 - CTIA1 - BAUDOUIN BAUD1
21/04/2018 12:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 3A (2): BAUD2 - GDEV1 - BAUDOUIN BAUD1
21/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4D (2): BAUD1 - DEND1 - BAUDOUIN BAUD1
21/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - BEER2 - BAUDOUIN BAUD1
21/04/2018 13:00 13:30 14:20 U8 Girls VHL 2B (2): LEUV1 - BAUD1 - LEUVEN LEUV2
21/04/2018 13:30 13:30 14:55 U14 Girls VHL 1A (2): BAUD1 - SGEO1 - BAUDOUIN BAUD1
21/04/2018 15:00 15:00 16:25 U16 Boys VHL 3B (2): BAUD2 - HERA3 - BAUDOUIN BAUD1
21/04/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Boys VHL 2A (2): BAUD2 - INDI1 - BAUDOUIN BAUD1
21/04/2018 16:00 16:30 17:55 U19 Boys Nat. 2A (2): PING2 - BAUD1 - PINGOUIN PING1
21/04/2018 16:05 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1A (2): BRAX3 - BAUD3 - BRAXGATA BRAX1
21/04/2018 18:00 18:00 19:25 U19 Girls VHL/LFH 3A (2): BAUD1 - WELL2 - BAUDOUIN BAUD1
22/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: BAUD1 - TEMS1 - BAUDOUIN BAUD1
22/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: BAUD1 - INDI1 - BAUDOUIN BAUD1
23/04/2018 19:55 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 2: BEER8 - BAUD2 - BEERSCHOT BEER1
28/04/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Boys VHL 3A (2): BAUD2 - LOKE1 - BAUDOUIN BAUD1
28/04/2018 08:30 08:30 09:30 U11 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - GANT2 - BAUDOUIN BAUD1
28/04/2018 07:55 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - BAUD1 - TEMSE TEMS2
28/04/2018 08:55 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2A (2): INDI2 - BAUD1 - INDIANA INDI2
28/04/2018 09:20 09:30 10:30 U11 Boys VHL/LFH 2A (2): UCCL3 - BAUD1 - UCCLE UCCL2
28/04/2018 09:05 09:30 10:30 U12 Girls VHL/LFH 2 (2): RACI2 - BAUD1 - RACING RACI2
28/04/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 2A (2): BAUD1 - ANTW2 - BAUDOUIN BAUD1
28/04/2018 09:25 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 2B (2): BEER1 - BAUD1 - BEERSCHOT BEER1
28/04/2018 09:35 10:30 11:20 U8 Girls VHL 3A (2): SGEO1 - BAUD2 - SAINT-GEORGES SGEO1
28/04/2018 10:15 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4D (2): GDEV2 - BAUD1 - GREEN DEVILS GDEV1
28/04/2018 09:35 10:30 11:20 U7 Girls VHL 3A (2): HERM1 - BAUD1 - HERMES HERM1
28/04/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 2B (2): BAUD1 - DRAG2 - BAUDOUIN BAUD1
28/04/2018 10:55 11:30 12:30 U9 Boys VHL 2A (2): VICT2 - BAUD1 - VICTORY VICT2
28/04/2018 10:55 11:30 12:55 U14 Girls VHL 1A (2): GANT1 - BAUD1 - GANTOISE GANT1
28/04/2018 13:00 13:00 14:00 U10 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - HERM1 - BAUDOUIN BAUD1
28/04/2018 13:00 13:00 14:00 U9 Boys VHL 4C (2): BAUD2 - BSOX1 - BAUDOUIN BAUD1
28/04/2018 13:00 13:00 13:50 U8 Girls VHL 2B (2): BAUD1 - HERA1 - BAUDOUIN BAUD1
28/04/2018 14:00 14:00 15:25 U14 Boys VHL/LFH 2 (2): BAUD2 - LYNX1 - BAUDOUIN BAUD1
28/04/2018 14:25 15:00 16:25 U19 Boys VHL 2A (2): BEER3 - BAUD2 - BEERSCHOT BEER2
28/04/2018 14:20 15:00 16:25 U19 Girls VHL/LFH 3A (2): ASCA1 - BAUD1 - LA LOUVIERE LALO1
28/04/2018 15:30 15:30 16:55 U19 Boys Nat. 2A (2): BAUD1 - ISCA1 - BAUDOUIN BAUD1
28/04/2018 17:00 17:00 18:25 U19 Boys VHL 1A (2): BAUD3 - GDEV1 - BAUDOUIN BAUD1
29/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: BAUD1 - LARA1 - BAUDOUIN BAUD1
29/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: BAUD1 - OLDC1 - BAUDOUIN BAUD1
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - LEUV3 - BAUDOUIN BAUD1
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - LEUV4 - BAUDOUIN BAUD1
30/04/2018 19:25 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: INDI3 - BAUD3 - INDIANA INDI1
30/04/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - LEUV4 - BAUDOUIN BAUD1
30/04/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - LEUV3 - BAUDOUIN BAUD1
30/04/2018 20:10 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: INDI4 - BAUD3 - INDIANA INDI1
01/05/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Boys VHL 3A (2): BAUD2 - CTIA1 - BAUDOUIN BAUD1
01/05/2018 08:30 08:30 09:30 U11 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - ISCA1 - BAUDOUIN BAUD1
01/05/2018 07:55 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2A (2): INDI2 - BAUD1 - INDIANA INDI2
01/05/2018 08:45 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2A (2): HERA1 - BAUD1 - HERAKLES HERA2
01/05/2018 08:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL/LFH 2 (2): OLDC1 - BAUD1 - OLD CLUB OLDC1
01/05/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 2B (2): BAUD1 - TEMS1 - BAUDOUIN BAUD1
01/05/2018 10:20 10:30 11:30 U11 Boys VHL/LFH 2A (2): UCCL1 - BAUD1 - UCCLE UCCL2
01/05/2018 10:15 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4D (2): GDEV1 - BAUD1 - GREEN DEVILS GDEV1
01/05/2018 11:30 11:30 12:55 U16 Girls Nat. 2A (2): LLNH1 - BAUD1 - LOUVAIN-LA-NEUVE LLNH1
01/05/2018 11:10 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 2B (2): RWSC1 - BAUD1 - WHITE STAR RWSC1
01/05/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - BEER1 - BAUDOUIN BAUD1
01/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - HERA1 - BAUDOUIN BAUD1
01/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 4C (2): BAUD2 - DEND1 - BAUDOUIN BAUD1
01/05/2018 11:00 11:30 12:20 U8 Boys VHL 3B (2): ISCA1 - BAUD1 - ISCA ISCA1
01/05/2018 12:30 12:30 13:20 U8 Boys VHL 3A (2): BAUD2 - GANT4 - BAUDOUIN BAUD1
01/05/2018 12:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 3A (2): BAUD2 - HERM1 - BAUDOUIN BAUD1
01/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 3A (2): GANT2 - BAUD1 - GANTOISE GANT3
01/05/2018 12:50 13:00 14:25 U14 Boys VHL/LFH 2 (2): DARI3 - BAUD2 - DARING DARI1
01/05/2018 13:30 13:30 14:55 U14 Girls VHL 1A (2): BAUD1 - CTIA1 - BAUDOUIN BAUD1
01/05/2018 15:00 15:00 16:25 U16 Boys VHL 3B (2): BAUD2 - DRAG4 - BAUDOUIN BAUD1
01/05/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Boys Nat. 2A (2): BAUD1 - MOLH1 - BAUDOUIN BAUD1
01/05/2018 15:55 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1A (2): BEER2 - BAUD3 - BEERSCHOT BEER1
01/05/2018 15:35 16:30 17:55 U19 Girls VHL/LFH 3A (2): TOUR1 - BAUD1 - TOURNAI TOUR1
01/05/2018 18:00 18:00 19:25 U19 Boys VHL 2A (2): BAUD2 - GANT1 - BAUDOUIN BAUD1
05/05/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - BRAX1 - BAUDOUIN BAUD1
05/05/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL/LFH 2 (2): BAUD1 - RIXH1 - BAUDOUIN BAUD1
05/05/2018 08:15 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3A (2): MEET1 - BAUD2 - KNOKKE KNOK1
05/05/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 2A (2): GANT3 - BAUD1 - GANTOISE GANT3
05/05/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 2A (2): BAUD1 - NAMU1 - BAUDOUIN BAUD1
05/05/2018 09:05 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 2B (2): TOUR1 - BAUD1 - TOURNAI TOUR1
05/05/2018 10:00 10:30 11:30 U11 Girls VHL 3A (2): MECH2 - BAUD1 - MECHELSE MECH2
05/05/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 2B (2): BAUD1 - BEER1 - BAUDOUIN BAUD1
05/05/2018 10:55 11:30 12:30 U9 Boys VHL 4C (2): INDI3 - BAUD2 - INDIANA INDI2
05/05/2018 10:55 11:30 12:20 U8 Boys VHL 3B (2): BEER1 - BAUD1 - BEERSCHOT BEER2
05/05/2018 10:35 11:30 12:20 U8 Girls VHL 3A (2): BRUG1 - BAUD2 - BRUGGE BRUG2
05/05/2018 10:50 11:30 12:55 U14 Boys VHL/LFH 2 (2): ARGO1 - BAUD2 - ARGOS ARGO1
05/05/2018 12:05 12:30 13:30 U10 Girls VHL 3A (2): BRAX2 - BAUD1 - BRAXGATA BRAX3
05/05/2018 13:00 13:00 14:00 U11 Boys VHL/LFH 2A (2): BAUD1 - GDEV1 - BAUDOUIN BAUD1
05/05/2018 13:00 13:00 14:00 U10 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - MECH2 - BAUDOUIN BAUD1
05/05/2018 12:25 13:00 14:25 U14 Girls VHL 1A (2): INDI2 - BAUD1 - INDIANA INDI1
05/05/2018 14:00 14:00 14:50 U8 Boys VHL 3A (2): BAUD2 - TEMS1 - BAUDOUIN BAUD1
05/05/2018 14:00 14:00 14:50 U8 Girls VHL 2B (2): BAUD1 - MERO1 - BAUDOUIN BAUD1
05/05/2018 14:00 14:00 14:50 U7 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - LOKE1 - BAUDOUIN BAUD1
05/05/2018 15:00 15:00 16:25 U16 Boys VHL 3B (2): BAUD2 - ANTW3 - BAUDOUIN BAUD1
05/05/2018 14:35 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 2A (2): RASA1 - BAUD1 - RASANTE RASA1
05/05/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1A (2): BAUD3 - DRAG2 - BAUDOUIN BAUD1
05/05/2018 16:35 17:30 18:55 U19 Boys VHL 2A (2): ANTW2 - BAUD2 - ANTWERP ANTW2
05/05/2018 18:00 18:00 19:25 U19 Girls VHL/LFH 3A (2): BAUD1 - AMAN1 - BAUDOUIN BAUD1
07/05/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 2: BAUD2 - BRAX7 - BAUDOUIN BAUD1
12/05/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Boys VHL 3A (2): BAUD2 - INDI3 - BAUDOUIN BAUD1
12/05/2018 08:30 08:30 09:30 U11 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - DRAG2 - BAUDOUIN BAUD1
12/05/2018 07:35 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2A (2): BRUG1 - BAUD1 - BRUGGE BRUG2
12/05/2018 08:55 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2A (2): TEMS2 - BAUD1 - TEMSE TEMS2
12/05/2018 08:35 09:30 10:30 U11 Boys VHL/LFH 2A (2): HERM1 - BAUD1 - HERMES HERM1
12/05/2018 09:05 09:30 10:30 U12 Girls VHL/LFH 2 (2): WELL2 - BAUD1 - WELLINGTON WELL2
12/05/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 2B (2): BAUD1 - BRUG1 - BAUDOUIN BAUD1
12/05/2018 09:35 10:00 11:25 U14 Boys Nat. 2B (2): RASA1 - BAUD1 - RASANTE RASA1
12/05/2018 09:35 10:30 11:20 U8 Boys VHL 3A (2): SGEO1 - BAUD2 - SAINT-GEORGES SGEO1
12/05/2018 10:05 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4D (2): AALS1 - BAUD1 - AALST HC AALS1
12/05/2018 10:55 11:30 12:55 U16 Girls Nat. 2A (2): TEMS1 - BAUD1 - TEMSE TEMS1
12/05/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - BRUG1 - BAUDOUIN BAUD1
12/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - TEMS1 - BAUDOUIN BAUD1
12/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 4C (2): BAUD2 - AALS1 - BAUDOUIN BAUD1
12/05/2018 10:55 11:30 12:20 U8 Girls VHL 2B (2): BEER2 - BAUD1 - BEERSCHOT BEER2
12/05/2018 11:30 11:30 12:55 U16 Boys VHL 3B (2): KEMP1 - BAUD2 - NOORDERKEMPEN KEMP1
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U8 Boys VHL 3B (2): BAUD1 - BRAX5 - BAUDOUIN BAUD1
12/05/2018 13:05 13:30 14:20 U7 Girls VHL 3A (2): BRAX1 - BAUD1 - BRAXGATA BRAX3
12/05/2018 13:30 13:30 14:55 U14 Girls VHL 1A (2): BAUD1 - HERM1 - BAUDOUIN BAUD1
12/05/2018 15:00 15:00 16:25 U14 Boys VHL/LFH 2 (2): BAUD2 - PING3 - BAUDOUIN BAUD1
12/05/2018 14:05 15:00 16:25 U19 Boys VHL 1A (2): HERM1 - BAUD3 - HERMES HERM1
12/05/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Boys Nat. 2A (2): BAUD1 - WADU2 - BAUDOUIN BAUD1
12/05/2018 16:00 16:30 17:55 U19 Girls VHL/LFH 3A (2): PING2 - BAUD1 - PINGOUIN PING2
12/05/2018 18:00 18:00 19:25 U19 Boys VHL 2A (2): BAUD2 - SGEO1 - BAUDOUIN BAUD1
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - RWSC1 - BAUDOUIN BAUD1
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - RWSC2 - BAUDOUIN BAUD1
14/05/2018 19:55 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: TEMS1 - BAUD3 - TEMSE TEMS1
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - RWSC2 - BAUDOUIN BAUD1
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - RWSC1 - BAUDOUIN BAUD1
14/05/2018 20:40 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: TEMS2 - BAUD3 - TEMSE TEMS1
28/05/2018 20:15 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - CTIA1 - GREEN DEVILS GDEV1
28/05/2018 20:05 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: OMBR1 - BAUD1 - OMBRAGE OMBR1
28/05/2018 20:05 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: OMBR2 - BAUD2 - OMBRAGE OMBR1
28/05/2018 21:00 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - ROES1 - GREEN DEVILS GDEV1
28/05/2018 20:50 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: OMBR1 - BAUD2 - OMBRAGE OMBR1
28/05/2018 20:50 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: OMBR2 - BAUD1 - OMBRAGE OMBR1
Lid worden

Schrijf u in

of 

Stel uw vraag


Royal Baudouin Hockey Club

Kalenbergstraat 85 - 1700 Dilbeek

We Respect

Royal Baudouin Hockey Club    |    Kalenbergstraat 85   |   1700 Dilbeek   |   Tel: 02/567 19 11

© 2016, website powered by Twizzit.com