NL
FR
Ball Boys / Girls
07/10/2017
Lidgelden 2017-2018
12/06/2015
Agenda Events 2017-2018
18/08/2017
Hockeystages Herfstvakantie 2017
29/05/2017
News Augustus 2017
18/08/2017
Start2Hockey Hockey...ook iets voor u?
28/08/2017
BE-Gold-selectie
02/06/2017
29/11/2017 14:00-17:00
Sinterklaas - Sint-Nicolas
09/12/2017 14:00-22:00
Marché de Noël - Kerstmarkt
31/12/2017 - 01/01/2018
New Year PArty
12/01/2018 18:00-23:59
Drink New Year
02/02/2018 18:00-23:59
After Work
12/02/2018 - 16/02/2018
HOckey Stages
Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Score Accommodatie
18/11/2017 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL/LFH 3: BAUD1 - AMAN1 - BAUDOUIN BAUD1
18/11/2017 09:00 09:30 10:30 U11 Boys VHL 1A: BAUD1 - INDI1 1-3 BAUDOUIN BAUD1
18/11/2017 09:30 09:30 10:30 U10 Boys VHL/LFH 3: BAUD1 - DARI1 - BAUDOUIN BAUD1
18/11/2017 08:20 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B: HOEG1 - BAUD1 0-2 HOEGAARDEN HHIH1
18/11/2017 08:40 09:30 10:30 U11 Girls VHL 3A: DRAG2 - BAUD1 - DRAGONS. DRAG3
18/11/2017 09:05 09:30 10:20 U7 Girls VHL 4D: LION1 - BAUD1 - Blue Lions HC Tervuren LION1
18/11/2017 10:30 10:30 11:30 U12 Boys VHL 4C: BAUD2 - VRIJ2 - BAUDOUIN BAUD1
18/11/2017 10:30 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4B: BAUD2 - GDEV1 1-1 BAUDOUIN BAUD1
18/11/2017 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 3A: BAUD2 - BAUD1 - BAUDOUIN BAUD1
18/11/2017 10:30 10:30 11:20 U8 Girls VHL 3A: BAUD2 - MECH1 4-8 BAUDOUIN BAUD1
18/11/2017 10:35 11:00 11:50 U8 Girls VHL 3A: MERO1 - BAUD1 6-8 VRIJBROEK VRIJ1
18/11/2017 10:35 11:00 11:50 U7 Boys VHL 4D: MERO1 - BAUD1 - VRIJBROEK VRIJ1
18/11/2017 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1: BAUD1 - RASA1 - BAUDOUIN BAUD1
18/11/2017 09:40 11:30 12:55 U16 Girls VHL 1: DRAG2 - BAUD1 6-3 DRAGONS. DRAG2
18/11/2017 10:25 11:30 12:30 U10 Girls VHL/LFH 3: RIXH1 - BAUD1 - RIXENSART RIXH1
18/11/2017 11:30 12:00 13:25 U14 Boys VHL 3C: NEOH1 - BAUD2 - NEO NEOH1
18/11/2017 12:00 12:30 13:30 U9 Boys VHL/LFH 3: WADU5 - BAUD1 2-4 WAT. DUCKS WADU2
18/11/2017 13:00 13:00 14:25 U16 Boys VHL 1: BAUD1 - DRAG2 4-1 BAUDOUIN BAUD1
18/11/2017 12:25 13:00 14:25 U14 Girls VHL 1: GANT1 - BAUD1 - GANTOISE GANT1
18/11/2017 14:30 14:30 15:55 U16 Boys VHL 2B: BAUD2 - DRAG3 - BAUDOUIN BAUD1
18/11/2017 14:05 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 1: BRUG1 - BAUD1 - BRUGGE BRUG1
18/11/2017 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 2A: BAUD1 - MECH3 - BAUDOUIN BAUD1
18/11/2017 16:35 17:00 18:25 U19 Boys VHL 2A: AALS1 - BAUD3 - AALST HC AALS1
18/11/2017 18:00 18:00 19:25 U19 Boys VHL 1: BAUD2 - DRAG2 - BAUDOUIN BAUD1
19/11/2017 11:25 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: TEMS1 - BAUD1 - TEMSE TEMS1
19/11/2017 12:55 13:30 14:55 Open League Messieurs Reg. VHL 1: INDI2 - BAUD2 - INDIANA INDI1
19/11/2017 13:25 15:30 16:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: INDI1 - BAUD1 - INDIANA INDI1
20/11/2017 20:05 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 2: BRAX7 - BAUD2 - BRAXGATA BRAX1
25/11/2017 09:20 09:30 10:30 Z/S U10 Boys VHL 2A: BAUD1 - GANT2 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
25/11/2017 10:00 10:00 11:25 U14 Girls VHL 1: BAUD1 - CTIA1 - BAUDOUIN BAUD1
25/11/2017 09:55 10:30 11:20 Criterium U8 Girls 1: TEMS1 - BAUD1 - TEMSE TEMS2
25/11/2017 10:20 10:30 11:30 Z/S U10 Boys VHL 2A: BAUD1 - HERM1 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
25/11/2017 09:50 10:30 11:30 Z/S U9 Boys VHL 2: BAUD1 - LEUV3 - S/Z Mortsel Blauwe Regen S/Z Mortsel Blauwe Regen
25/11/2017 11:30 11:30 12:55 U16 Girls VHL 1: BAUD1 - MECH2 - BAUDOUIN BAUD1
25/11/2017 11:00 11:30 12:55 U16 Boys VHL 1: LEUV1 - BAUD1 - LEUVEN LEUV1
25/11/2017 11:00 11:30 12:20 Criterium U8 Boys 1B: IXEL1 - BAUD1 - IXELLES IXEL1
25/11/2017 11:05 11:30 12:20 Criterium U8 Boys 1B: WELL1 - BAUD2 - WELLINGTON WELL2
25/11/2017 11:00 11:30 12:20 Criterium U8 Girls 1: IXEL1 - BAUD2 - IXELLES IXEL1
25/11/2017 11:00 11:30 12:20 Criterium U7 Boys 1: IXEL1 - BAUD1 - IXELLES IXEL1
25/11/2017 10:50 11:30 12:30 Z/S U9 Boys VHL 2: MECH2 - BAUD1 - S/Z Mortsel Blauwe Regen S/Z Mortsel Blauwe Regen
25/11/2017 12:35 13:00 14:25 U14 Boys Nat. 1: WELL1 - BAUD1 - WELLINGTON WELL1
25/11/2017 13:00 13:00 14:00 Criterium U11 Girls 1: BAUD1 - RASA1 - BAUDOUIN BAUD1
25/11/2017 12:35 13:00 14:00 Criterium U10 Girls 1: OMBR2 - BAUD1 - OMBRAGE OMBR1
25/11/2017 15:00 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 1: BAUD1 - LLNH1 - BAUDOUIN BAUD1
25/11/2017 14:20 15:00 16:25 U19 Boys VHL 1: HOEG1 - BAUD2 - HOEGAARDEN HHIH1
25/11/2017 16:20 16:30 17:55 Z/S Dames Nat. 1: BAUD1 - RACI2 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
25/11/2017 18:20 18:30 19:55 Z/S Dames Nat. 1: BAUD1 - LEOP1 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
26/11/2017 10:05 11:00 12:25 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: WADU1 - BAUD1 - S/Z Namur - CNS Tabora S/Z Namur CNDS
26/11/2017 11:55 12:30 13:30 Z/S U12 Boys VHL 3A: GANT2 - BAUD2 - S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
26/11/2017 12:20 13:15 14:40 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: RACI1 - BAUD1 - S/Z Namur - CNS Tabora S/Z Namur CNDS
26/11/2017 13:30 13:30 14:30 Z/S U12 Girls VHL 2A: BAUD1 - VICT2 - S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
26/11/2017 12:55 13:30 14:30 Z/S U12 Boys VHL 3A: MEET1 - BAUD2 - S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
26/11/2017 13:45 14:30 15:30 Z/S U12 Boys VHL 1A: BAUD1 - INDI1 - S/Z Brakel - De Rijdt S/Z Brakel - De Rijdt
26/11/2017 14:45 15:30 16:30 Z/S U12 Boys VHL 1A: BAUD1 - HERM1 - S/Z Brakel - De Rijdt S/Z Brakel - De Rijdt
26/11/2017 15:30 15:30 16:30 Z/S U12 Girls VHL 2A: BAUD1 - MEET1 - S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
27/11/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - TEMS1 - BAUDOUIN BAUD1
27/11/2017 20:10 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: RWSC1 - BAUD1 - WHITE STAR RWSC1
27/11/2017 20:10 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: RWSC2 - BAUD2 - WHITE STAR RWSC1
27/11/2017 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - TEMS2 - BAUDOUIN BAUD1
27/11/2017 20:55 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: RWSC1 - BAUD2 - WHITE STAR RWSC1
27/11/2017 20:55 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: RWSC2 - BAUD1 - WHITE STAR RWSC1
02/12/2017 10:30 11:00 12:00 Criterium U11 Girls 1: IXEL1 - BAUD1 - IXELLES IXEL1
02/12/2017 11:30 11:30 12:30 Criterium U10 Girls 1: BAUD1 - PING2 - BAUDOUIN BAUD1
02/12/2017 11:30 11:30 12:20 Criterium U8 Girls 1: BAUD2 - RACI1 - BAUDOUIN BAUD1
02/12/2017 12:30 12:30 13:20 Criterium U8 Boys 1B: BAUD2 - IXEL1 - BAUDOUIN BAUD1
02/12/2017 12:30 12:30 13:20 Criterium U8 Boys 1B: BAUD1 - LEOP2 - BAUDOUIN BAUD1
02/12/2017 12:30 12:30 13:20 Criterium U8 Girls 1: BAUD1 - IXEL1 - BAUDOUIN BAUD1
02/12/2017 12:30 12:30 13:20 Criterium U7 Boys 1: BAUD1 - LEOP2 - BAUDOUIN BAUD1
02/12/2017 11:25 12:30 13:55 Z/S Dames Nat. 1: BAUD1 - NAMU1 - S/Z Andenne Arena Andenne Arena
02/12/2017 11:55 12:30 13:30 Z/S U10 Boys VHL 2A: BAUD1 - GANT2 - S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
02/12/2017 12:25 13:30 14:55 Z/S Dames Nat. 1: BAUD1 - WELL1 - S/Z Andenne Arena Andenne Arena
02/12/2017 12:55 13:30 14:30 Z/S U10 Boys VHL 2A: BAUD1 - BRAX2 - S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
02/12/2017 14:55 15:30 16:30 Z/S U9 Boys VHL 2: HOEG2 - BAUD1 - S/Z Leuven - Rijschool S/Z Leuven - Rijschool
02/12/2017 15:55 16:30 17:30 Z/S U9 Boys VHL 2: HOEG1 - BAUD1 - S/Z Leuven - Rijschool S/Z Leuven - Rijschool
03/12/2017 10:30 10:30 11:30 Z/S U12 Boys VHL 1A: BAUD1 - TEMS1 - S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
03/12/2017 10:00 10:30 11:30 Z/S U12 Girls VHL 2A: BAUD1 - BRAX2 - S/Z Rumst-Terhagen - Uitgedekt Schoor S/Z Terhagen / Rumst - Uitgedekt Schoor
03/12/2017 12:30 12:30 13:30 Z/S U12 Boys VHL 1A: BAUD1 - BRAX1 - S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
03/12/2017 12:00 12:30 13:30 Z/S U12 Girls VHL 2A: BAUD1 - MEET1 - S/Z Rumst-Terhagen - Uitgedekt Schoor S/Z Terhagen / Rumst - Uitgedekt Schoor
03/12/2017 15:05 15:15 16:40 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: BAUD1 - NAMU1 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
03/12/2017 17:20 17:30 18:55 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: BAUD1 - PING1 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
03/12/2017 17:05 17:30 18:30 Z/S U12 Boys VHL 3A: BAUD2 - TEMS2 - S/Z Braxgata Indoor Braxgata Indoor
03/12/2017 18:05 18:30 19:30 Z/S U12 Boys VHL 3A: BAUD2 - BRAX4 - S/Z Braxgata Indoor Braxgata Indoor
07/12/2017 19:30 19:30 20:55 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: RWSC1 - BAUD1 - S/Z AMAN Indoor S/Z AMAN Indoor
09/12/2017 09:30 09:30 10:30 Z/S U10 Boys VHL 2A: BAUD1 - BRAX2 - BAUDOUIN BAUD1
09/12/2017 09:30 09:30 10:30 Z/S U10 Boys VHL 2A: BAUD1 - BRAX3 - BAUDOUIN BAUD1
09/12/2017 09:55 10:30 11:30 Z/S U9 Boys VHL 2: VICT1 - BAUD1 - VICTORY VICT2
09/12/2017 09:45 10:30 11:30 Z/S U9 Boys VHL 2: HERA1 - BAUD1 - HERAKLES HERA2
09/12/2017 11:00 11:00 12:00 Criterium U10 Girls 1: BAUD1 - RACI1 - BAUDOUIN BAUD1
09/12/2017 11:00 11:00 11:50 Criterium U8 Boys 1B: BAUD1 - BAUD2 - BAUDOUIN BAUD1
09/12/2017 11:00 11:00 11:50 Criterium U8 Girls 1: BAUD2 - BAUD1 - BAUDOUIN BAUD1
09/12/2017 11:00 11:00 11:50 Criterium U7 Boys 1: BAUD1 - RACI1 - BAUDOUIN BAUD1
09/12/2017 10:10 11:00 12:00 Criterium U11 Girls 1: CTIA2 - BAUD1 - WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
09/12/2017 15:00 15:00 16:25 Z/S Dames Nat. 1: BAUD1 - LEUV1 - BAUDOUIN BAUD1
09/12/2017 16:00 16:00 17:25 Z/S Dames Nat. 1: BAUD1 - BEER1 - BAUDOUIN BAUD1
10/12/2017 08:30 08:30 09:30 Z/S U12 Girls VHL 2A: BAUD1 - BRAX3 - BAUDOUIN BAUD1
10/12/2017 09:30 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 1A: BAUD1 - BRUG1 - BAUDOUIN BAUD1
10/12/2017 09:30 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 3A: BAUD2 - TEMS3 - BAUDOUIN BAUD1
10/12/2017 10:30 10:30 11:30 Z/S U12 Girls VHL 2A: BAUD1 - BRAX2 - BAUDOUIN BAUD1
10/12/2017 10:30 10:30 11:30 Z/S U12 Boys VHL 3A: BAUD2 - INDI3 - BAUDOUIN BAUD1
10/12/2017 10:30 11:00 12:25 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: BAUD1 - LEUV1 - S/Z BXL - 3 Tilleuls S/Z BXL - 3 Tilleuls
10/12/2017 11:45 12:15 13:40 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: BAUD1 - RWSC1 - S/Z BXL - 3 Tilleuls S/Z BXL - 3 Tilleuls
11/12/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - OMBR1 - BAUDOUIN BAUD1
11/12/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - OMBR2 - BAUDOUIN BAUD1
11/12/2017 19:40 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: CTIA1 - BAUD3 - WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
11/12/2017 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - OMBR2 - BAUDOUIN BAUD1
11/12/2017 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - OMBR1 - BAUDOUIN BAUD1
11/12/2017 20:25 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: ROES1 - BAUD3 - WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
16/12/2017 09:30 09:30 10:30 Z/S U10 Boys VHL 2A: BAUD1 - HERM1 - BAUDOUIN BAUD1
16/12/2017 09:30 09:30 10:30 Z/S U10 Boys VHL 2A: BAUD1 - INDI2 - BAUDOUIN BAUD1
16/12/2017 10:30 10:30 11:30 Z/S U9 Boys VHL 2: BAUD1 - MECH2 - BAUDOUIN BAUD1
16/12/2017 11:00 11:00 12:00 Criterium U11 Girls 1: BAUD1 - CTIA2 - BAUDOUIN BAUD1
16/12/2017 10:35 11:00 12:00 Criterium U10 Girls 1: RACI1 - BAUD1 - RACING RACI2
16/12/2017 10:50 11:00 11:50 Criterium U8 Boys 1B: UCCL3 - BAUD1 - UCCLE UCCL2
16/12/2017 10:40 11:00 11:50 Criterium U8 Boys 1B: LEOP2 - BAUD2 - LEOPOLD LEOP2
16/12/2017 10:35 11:00 11:50 Criterium U8 Girls 1: RASA1 - BAUD2 - RASANTE RASA2
16/12/2017 10:35 11:00 11:50 Criterium U8 Girls 1: RACI1 - BAUD1 - RACING RACI2
16/12/2017 15:00 15:00 16:25 Z/S Dames Nat. 1: BAUD1 - HERM1 - BAUDOUIN BAUD1
16/12/2017 15:40 16:00 17:25 Z/S Dames Nat. 1: LEOP1 - BAUD1 - LEOPOLD LEOP1
17/12/2017 09:30 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 1A: BAUD1 - GANT1 - BAUDOUIN BAUD1
17/12/2017 09:30 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 3A: BAUD2 - MEET1 - BAUDOUIN BAUD1
17/12/2017 08:55 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 1A: INDI1 - BAUD1 - INDIANA INDI2
17/12/2017 09:05 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 3A: AALS1 - BAUD2 - AALST HC AALS1
17/12/2017 10:30 10:30 11:30 Z/S U12 Girls VHL 2A: BAUD1 - VICT2 - BAUDOUIN BAUD1
17/12/2017 10:30 10:30 11:30 Z/S U12 Girls VHL 2A: BAUD1 - ECLA1 - BAUDOUIN BAUD1
17/12/2017 15:05 15:15 16:40 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: BAUD1 - WADU1 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
17/12/2017 17:20 17:30 18:55 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: AMAN1 - BAUD1 - S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
18/12/2017 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 2: MERO2 - BAUD2 - B.SPORTS BSPO1
06/01/2018 00:30 00:00 01:00 Z/S U14 Girls VHL 2A: BAUD2 - BRAX2 -
06/01/2018 07:35 08:30 09:55 Z/S U14 Girls VHL 1: BRUG1 - BAUD1 - BRUGGE BRUG1
06/01/2018 08:30 08:30 09:30 Z/S U10 Boys VHL 2A: BAUD1 - BRAX3 - BAUDOUIN BAUD1
06/01/2018 08:30 08:30 09:30 Z/S U10 Boys VHL 2A: BAUD1 - HERM1 - BAUDOUIN BAUD1
06/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Girls VHL 1: BAUD1 - TEMS1 - BAUDOUIN BAUD1
06/01/2018 09:25 10:00 11:25 Z/S U14 Girls VHL 1: GANT1 - BAUD1 - GANTOISE GANT1
06/01/2018 11:00 11:00 12:00 Z/S U9 Boys VHL 2: BAUD1 - VICT1 - BAUDOUIN BAUD1
06/01/2018 11:00 11:00 12:00 Z/S U9 Boys VHL 2: BAUD1 - HERA1 - BAUDOUIN BAUD1
06/01/2018 12:15 13:00 14:25 Z/S U16 Girls VHL 1: HERA2 - BAUD1 - HERAKLES HERA1
06/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL/LFH 3: BAUD2 - TEMS2 - BAUDOUIN BAUD1
06/01/2018 14:30 15:00 16:25 Z/S Dames Nat. 1: LEUV1 - BAUD1 - LEUVEN LEUV1
06/01/2018 14:05 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 2A: SGEO1 - BAUD1 - SAINT-GEORGES SGEO1
06/01/2018 15:25 16:00 17:25 Z/S Dames Nat. 1: BEER1 - BAUD1 - BEERSCHOT BEER1
06/01/2018 16:00 16:00 17:25 Z/S U19 Boys VHL/LFH 3: GANT2 - BAUD2 - GANTOISE GANT2
06/01/2018 16:05 17:00 18:25 Z/S U14 Girls VHL 2A: ANTW2 - BAUD2 - ANTWERP ANTW1
07/01/2018 08:30 08:30 09:30 Z/S U12 Girls VHL 2A: BAUD1 - BRAX3 - BAUDOUIN BAUD1
07/01/2018 08:30 08:30 09:30 Z/S U12 Girls VHL 2A: BAUD1 - VICT2 - BAUDOUIN BAUD1
07/01/2018 08:35 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 1A: BRUG1 - BAUD1 - BRUGGE BRUG2
07/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL 1: BAUD1 - VICT2 - BAUDOUIN BAUD1
07/01/2018 09:15 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL 1: HERA2 - BAUD1 - HERAKLES HERA1
07/01/2018 09:25 10:00 11:25 Z/S U14 Boys VHL 1: BEER1 - BAUD1 - BEERSCHOT BEER1
07/01/2018 09:55 10:30 11:30 Z/S U12 Boys VHL 3A: TEMS3 - BAUD2 - TEMSE TEMS2
07/01/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U16 Boys VHL 3: BAUD2 - MECH3 - BAUDOUIN BAUD1
07/01/2018 10:20 11:00 12:25 Z/S U16 Boys VHL 3: KEER1 - BAUD2 - KEERBERGEN KEER1
07/01/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4A: LYNX1 - BAUD2 - LYNX LYNX1
07/01/2018 10:25 11:00 12:00 Z/S U12 Boys VHL 3A: INDI3 - BAUD2 - INDIANA INDI2
07/01/2018 12:00 12:00 13:25 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4A: BAUD2 - PING5 - BAUDOUIN BAUD1
07/01/2018 11:30 12:00 13:25 Z/S U14 Boys VHL 1: LEUV1 - BAUD1 - LEUVEN LEUV1
13/01/2018 00:30 00:00 01:00 Z/S U14 Girls VHL 2A: BAUD2 - DRAG3 -
13/01/2018 00:30 00:00 01:00 Z/S U14 Girls VHL 2A: BAUD2 - BRAX2 -
13/01/2018 07:25 08:30 09:55 Z/S U14 Girls VHL 1: TAXA1 - BAUD1 - TAXANDRIA TAXA1
13/01/2018 09:30 09:30 10:30 Z/S U10 Boys VHL 2A: BAUD1 - BRAX2 - BAUDOUIN BAUD1
13/01/2018 09:30 09:30 10:30 Z/S U10 Boys VHL 2A: BAUD1 - INDI2 - BAUDOUIN BAUD1
13/01/2018 09:30 10:00 11:25 Z/S U16 Girls VHL 1: MECH1 - BAUD1 - MECHELSE MECH1
13/01/2018 09:20 10:00 11:25 Z/S U14 Girls VHL 1: KEER1 - BAUD1 - KEERBERGEN KEER1
13/01/2018 11:00 11:00 12:00 Criterium U11 Girls 1: BAUD1 - IXEL1 - BAUDOUIN BAUD1
13/01/2018 11:00 11:00 11:50 Criterium U8 Girls 1: BAUD2 - TEMS1 - BAUDOUIN BAUD1
13/01/2018 11:00 11:00 11:50 Criterium U7 Boys 1: BAUD1 - TEMS1 - BAUDOUIN BAUD1
13/01/2018 10:30 11:00 12:00 Criterium U10 Girls 1: PING2 - BAUD1 - PINGOUIN PING2
13/01/2018 10:25 11:00 12:25 Z/S U16 Girls VHL 1: BEER1 - BAUD1 - BEERSCHOT BEER1
13/01/2018 12:00 12:00 12:50 Criterium U8 Boys 1B: BAUD2 - UCCL3 - BAUDOUIN BAUD1
13/01/2018 12:00 12:00 12:50 Criterium U8 Boys 1B: BAUD1 - WELL1 - BAUDOUIN BAUD1
13/01/2018 12:00 12:00 12:50 Criterium U8 Girls 1: BAUD1 - RASA1 - BAUDOUIN BAUD1
13/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL/LFH 3: BAUD2 - NAMU3 - BAUDOUIN BAUD1
13/01/2018 14:05 15:00 16:25 Z/S Dames Nat. 1: NAMU1 - BAUD1 - NAMUR NAMU1
13/01/2018 14:35 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 2A: BRAX3 - BAUD1 - BRAXGATA BRAX2
13/01/2018 15:35 16:00 17:25 Z/S Dames Nat. 1: WELL1 - BAUD1 - WELLINGTON WELL1
13/01/2018 17:35 18:00 19:25 Z/S U19 Boys VHL 2A: BRAX2 - BAUD1 - BRAXGATA BRAX1
14/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL 1: BAUD1 - GANT1 - BAUDOUIN BAUD1
14/01/2018 09:25 10:00 11:25 Z/S U14 Boys VHL 1: VICT2 - BAUD1 - VICTORY VICT1
18/01/2018 20:45 20:45 22:10 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: LEUV1 - BAUD1 - S/Z AMAN Indoor S/Z AMAN Indoor
20/01/2018 08:00 08:30 09:30 Z/S U14 Girls VHL 2A: BAUD2 - DRAG3 -
20/01/2018 09:35 10:00 11:25 Z/S U16 Girls VHL 1: LION1 - BAUD1 - Blue Lions HC Tervuren LION1
20/01/2018 09:25 10:00 11:25 Z/S U14 Girls VHL 1: INDI1 - BAUD1 - INDIANA INDI1
20/01/2018 11:00 11:00 12:00 Criterium U10 Girls 1: BAUD1 - OMBR2 - BAUDOUIN BAUD1
20/01/2018 11:00 11:00 11:50 Criterium U8 Boys 1B: BAUD2 - WELL1 - BAUDOUIN BAUD1
20/01/2018 11:00 11:00 11:50 Criterium U8 Girls 1: BAUD1 - TEMS1 - BAUDOUIN BAUD1
20/01/2018 10:35 11:00 12:00 Criterium U11 Girls 1: RASA1 - BAUD1 - RASANTE RASA2
20/01/2018 11:00 11:30 12:30 Z/S U14 Girls VHL 2A: BAUD2 - SGEO1 -
20/01/2018 12:00 12:00 12:50 Criterium U8 Boys 1B: BAUD1 - IXEL1 - BAUDOUIN BAUD1
20/01/2018 12:00 12:00 12:50 Criterium U8 Girls 1: BAUD2 - IXEL1 - BAUDOUIN BAUD1
20/01/2018 12:00 12:00 12:50 Criterium U7 Boys 1: BAUD1 - IXEL1 - BAUDOUIN BAUD1
21/01/2018 08:05 08:30 09:30 Z/S U12 Boys VHL 3A: BRAX4 - BAUD2 - BRAXGATA BRAX3
21/01/2018 07:55 08:30 09:30 Z/S U12 Boys VHL 3A: TEMS2 - BAUD2 - TEMSE TEMS2
21/01/2018 08:30 08:30 09:30 Z/S U12 Girls VHL 2A: BAUD1 - BRAX2 - BAUDOUIN BAUD1
21/01/2018 08:30 08:30 09:30 Z/S U12 Girls VHL 2A: BAUD1 - ECLA1 - BAUDOUIN BAUD1
21/01/2018 08:55 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 1A: TEMS1 - BAUD1 - TEMSE TEMS2
21/01/2018 09:05 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 1A: BRAX1 - BAUD1 - BRAXGATA BRAX3
21/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL 3: BAUD2 - ECLA1 - BAUDOUIN BAUD1
21/01/2018 09:25 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL 1: BEER1 - BAUD1 - BEERSCHOT BEER1
21/01/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U16 Boys VHL 3: BAUD2 - GANT4 - BAUDOUIN BAUD1
21/01/2018 10:30 11:00 12:25 Z/S U16 Boys VHL 1: LEUV1 - BAUD1 - LEUVEN LEUV1
21/01/2018 12:00 12:00 13:25 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4A: BAUD2 - IXEL2 - BAUDOUIN BAUD1
21/01/2018 11:25 12:00 13:25 Z/S U14 Boys VHL 1: INDI1 - BAUD1 - INDIANA INDI1
21/01/2018 13:00 13:00 14:25 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4A: BAUD2 - AMAN2 - BAUDOUIN BAUD1
21/01/2018 12:05 13:00 14:25 Z/S U14 Boys VHL 1: BRUG1 - BAUD1 - BRUGGE BRUG1
21/01/2018 17:00 17:00 18:25 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: NAMU1 - BAUD1 - S/Z Complexe Sportif de Neerstalle S/Z Complexe Sportif de Neerstalle
21/01/2018 20:15 20:15 21:40 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: PING1 - BAUD1 - S/Z Complexe Sportif de Neerstalle S/Z Complexe Sportif de Neerstalle
27/01/2018 00:30 00:00 01:00 Z/S U14 Girls VHL 2A: BAUD2 - HERM1 -
27/01/2018 07:50 08:30 09:55 Z/S U14 Girls VHL 1: HOEG1 - BAUD1 - HOEGAARDEN HHIH1
27/01/2018 09:30 09:30 10:30 Z/S U9 Boys VHL 2: BAUD1 - HOEG1 - BAUDOUIN BAUD1
27/01/2018 08:55 10:00 11:25 Z/S U16 Girls VHL 1: TAXA1 - BAUD1 - TAXANDRIA TAXA1
27/01/2018 11:00 11:00 12:00 Criterium U11 Girls 1: BAUD1 - IXEL1 - BAUDOUIN BAUD1
27/01/2018 11:00 11:00 12:00 Criterium U10 Girls 1: BAUD1 - PING2 - BAUDOUIN BAUD1
27/01/2018 10:30 11:00 11:50 Criterium U8 Boys 1B: IXEL1 - BAUD2 - IXELLES IXEL1
27/01/2018 10:40 11:00 11:50 Criterium U8 Boys 1B: LEOP2 - BAUD1 - LEOPOLD LEOP2
27/01/2018 10:30 11:00 11:50 Criterium U8 Girls 1: IXEL1 - BAUD1 - IXELLES IXEL1
27/01/2018 10:35 11:00 11:50 Criterium U8 Girls 1: RACI1 - BAUD2 - RACING RACI2
27/01/2018 10:40 11:00 11:50 Criterium U7 Boys 1: LEOP2 - BAUD1 - LEOPOLD LEOP2
27/01/2018 10:35 11:00 12:25 Z/S U14 Girls VHL 1: LION1 - BAUD1 - Blue Lions HC Tervuren LION1
27/01/2018 12:05 13:00 14:25 Z/S U16 Girls VHL 1: ANTW2 - BAUD1 - ANTWERP ANTW1
27/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL/LFH 3: BAUD2 - PING3 - BAUDOUIN BAUD1
27/01/2018 14:35 15:00 16:25 Z/S Dames Nat. 1: RACI2 - BAUD1 - RACING RACI1
27/01/2018 14:25 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 2A: VICT2 - BAUD1 - VICTORY VICT1
27/01/2018 16:00 16:00 17:25 Z/S U19 Boys VHL/LFH 3: BAUD2 - ARGO1 - BAUDOUIN BAUD1
27/01/2018 15:05 16:00 17:25 Z/S Dames Nat. 1: HERM1 - BAUD1 - HERMES HERM1
27/01/2018 15:10 16:00 17:25 Z/S U19 Boys VHL 2A: DRAG2 - BAUD1 - DRAGONS. DRAG2
27/01/2018 15:20 16:00 17:00 Z/S U9 Boys VHL 2: HOEG2 - BAUD1 - HOEGAARDEN HHIH1
27/01/2018 17:05 18:00 19:25 Z/S U14 Girls VHL 2A: ANTW2 - BAUD2 - ANTWERP ANTW1
28/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL 3: BAUD2 - TEMS2 - BAUDOUIN BAUD1
28/01/2018 09:05 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL 1: BRUG1 - BAUD1 - BRUGGE BRUG1
28/01/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U16 Boys VHL 3: BAUD2 - DRAG4 - BAUDOUIN BAUD1
28/01/2018 09:50 11:00 12:25 Z/S U16 Boys VHL 1: ROES1 - BAUD1 - ROESELARE ROES1
28/01/2018 12:00 12:00 13:25 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4A: BAUD2 - OMBR3 - BAUDOUIN BAUD1
28/01/2018 10:55 12:00 13:25 Z/S U14 Boys VHL 1: TAXA1 - BAUD1 - TAXANDRIA TAXA1
28/01/2018 13:00 13:00 14:25 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4A: BAUD2 - ISCA2 - BAUDOUIN BAUD1
28/01/2018 13:15 14:00 15:25 Z/S U14 Boys VHL 1: HERA2 - BAUD1 - HERAKLES HERA1
28/01/2018 14:55 15:15 16:40 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: BAUD1 - AMAN1 - S/Z BXL - Coll. St Pierre Uccle S/Z BXL - Coll. St Pierre Uccle
28/01/2018 16:10 16:30 17:55 Z/S Belfius Messieurs Nat. Honneur: BAUD1 - RACI1 - S/Z BXL - Coll. St Pierre Uccle S/Z BXL - Coll. St Pierre Uccle
03/02/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 2A: BAUD1 - INDI1 - BAUDOUIN BAUD1
03/02/2018 14:35 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL/LFH 3: AALS1 - BAUD2 - AALST HC AALS1
03/02/2018 14:25 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL/LFH 3: TEMS2 - BAUD2 - TEMSE TEMS1
04/02/2018 00:00 00:00 01:00 Z/S U16 Boys VHL 3: MECH3 - BAUD2 -
04/02/2018 09:35 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL 3: AALS1 - BAUD2 - AALST HC AALS1
04/02/2018 09:30 10:00 11:25 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4A: PING5 - BAUD2 - PINGOUIN PING2
04/02/2018 11:35 12:00 13:25 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4A: AALS1 - BAUD2 - AALST HC AALS1
05/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - PRIM1 - BAUDOUIN BAUD1
05/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - PRIM2 - BAUDOUIN BAUD1
05/02/2018 19:35 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: HERM1 - BAUD3 - HERMES HERM1
05/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - PRIM2 - BAUDOUIN BAUD1
05/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - PRIM1 - BAUDOUIN BAUD1
05/02/2018 20:20 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: HERM2 - BAUD3 - HERMES HERM1
18/02/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: BAUD1 - OMBR1 - BAUDOUIN BAUD1
18/02/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: BAUD1 - OMBR1 - BAUDOUIN BAUD1
18/02/2018 16:00 16:00 17:25 Open League Messieurs Reg. VHL 1: BAUD2 - MECH2 - BAUDOUIN BAUD1
19/02/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 2: BAUD2 - LEUV7 - BAUDOUIN BAUD1
25/02/2018 11:35 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: OREE1 - BAUD1 - OREE OREE1
25/02/2018 14:20 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: AMAN1 - BAUD1 - AMIC/ANDERL. AMAN1
25/02/2018 13:55 14:30 15:55 Open League Messieurs Reg. VHL 1: INDI3 - BAUD2 - INDIANA INDI1
26/02/2018 20:15 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - GANT1 - GREEN DEVILS GDEV1
26/02/2018 19:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: ISCA1 - BAUD1 - ISCA ISCA1
26/02/2018 19:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: LION1 - BAUD2 - ISCA ISCA1
26/02/2018 21:00 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - GANT2 - GREEN DEVILS GDEV1
26/02/2018 20:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: ISCA1 - BAUD2 - ISCA ISCA1
26/02/2018 20:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: LION1 - BAUD1 - ISCA ISCA1
04/03/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: BAUD1 - RACI1 - BAUDOUIN BAUD1
04/03/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: BAUD1 - RWSC1 - BAUDOUIN BAUD1
05/03/2018 19:35 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 2: SGEO2 - BAUD2 - SAINT-GEORGES SGEO1
11/03/2018 11:30 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: MECH1 - BAUD1 - MECHELSE MECH1
11/03/2018 14:00 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: MECH1 - BAUD1 - MECHELSE MECH1
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - OREE2 - BAUDOUIN BAUD1
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - OREE3 - BAUDOUIN BAUD1
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT3 - BAUD3 - GANTOISE GANT2
12/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - OREE3 - BAUDOUIN BAUD1
12/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - OREE2 - BAUDOUIN BAUD1
12/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT4 - BAUD3 - GANTOISE GANT2
18/03/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: BAUD1 - SGEO1 - BAUDOUIN BAUD1
18/03/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: BAUD1 - LANG1 - BAUDOUIN BAUD1
19/03/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 2: BAUD2 - MECH9 - BAUDOUIN BAUD1
25/03/2018 11:05 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: NAMU1 - BAUD1 - NAMUR NAMU1
25/03/2018 13:35 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: NAMU1 - BAUD1 - NAMUR NAMU1
26/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - INDI1 - BAUDOUIN BAUD1
26/03/2018 20:05 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: RASA1 - BAUD1 - RASANTE RASA1
26/03/2018 20:05 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: RASA2 - BAUD2 - RASANTE RASA1
26/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - INDI2 - BAUDOUIN BAUD1
26/03/2018 20:50 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: RASA1 - BAUD2 - RASANTE RASA1
26/03/2018 20:50 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: RASA2 - BAUD1 - RASANTE RASA1
08/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: BAUD1 - DARI1 - BAUDOUIN BAUD1
08/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: BAUD1 - VICT1 - BAUDOUIN BAUD1
15/04/2018 11:25 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: BEER1 - BAUD1 - BEERSCHOT BEER1
15/04/2018 14:05 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: WELL1 - BAUD1 - WELLINGTON WELL1
22/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: BAUD1 - TEMS1 - BAUDOUIN BAUD1
22/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: BAUD1 - INDI1 - BAUDOUIN BAUD1
23/04/2018 19:55 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 2: BEER8 - BAUD2 - BEERSCHOT BEER1
29/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: BAUD1 - LARA1 - BAUDOUIN BAUD1
29/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: BAUD1 - OLDC1 - BAUDOUIN BAUD1
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - LEUV3 - BAUDOUIN BAUD1
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - LEUV4 - BAUDOUIN BAUD1
30/04/2018 19:25 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: INDI3 - BAUD3 - INDIANA INDI1
30/04/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - LEUV4 - BAUDOUIN BAUD1
30/04/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - LEUV3 - BAUDOUIN BAUD1
30/04/2018 20:10 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: INDI4 - BAUD3 - INDIANA INDI1
07/05/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 2: BAUD2 - BRAX7 - BAUDOUIN BAUD1
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - RWSC1 - BAUDOUIN BAUD1
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - RWSC2 - BAUDOUIN BAUD1
14/05/2018 19:55 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: TEMS1 - BAUD3 - TEMSE TEMS1
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD1 - RWSC2 - BAUDOUIN BAUD1
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: BAUD2 - RWSC1 - BAUDOUIN BAUD1
14/05/2018 20:40 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: TEMS2 - BAUD3 - TEMSE TEMS1
28/05/2018 20:15 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - CTIA1 - GREEN DEVILS GDEV1
28/05/2018 20:05 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: OMBR1 - BAUD1 - OMBRAGE OMBR1
28/05/2018 20:05 20:30 21:30 Gentlemen VHL/LFH 1: OMBR2 - BAUD2 - OMBRAGE OMBR1
28/05/2018 21:00 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - ROES1 - GREEN DEVILS GDEV1
28/05/2018 20:50 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: OMBR1 - BAUD2 - OMBRAGE OMBR1
28/05/2018 20:50 21:15 22:15 Gentlemen VHL/LFH 1: OMBR2 - BAUD1 - OMBRAGE OMBR1
Lid worden

Schrijf u in

of 

Stel uw vraag


Royal Baudouin Hockey Club

Kalenbergstraat 85 - 1700 Dilbeek

We Respect

Royal Baudouin Hockey Club    |    Kalenbergstraat 85   |   1700 Dilbeek   |   Tel: 02/567 19 11

© 2016, website powered by Twizzit.com